Рецепт приготування солодких слойок з вишнею за 30хв

  • Порцій: 6
  • Час: 30хвилин

Інгредієнти для приготування солодких слойок з вишнею:

  1. Листкове тісто: 900 г.
  2. Вишня: 600 г.
  3. Цукор: 5-6 ст. л.
  4. Крохмаль: 2 ст. л.
  5. Яйця: 1 шт.
  6. Пшеничне борошно: 50 гр.

Приготування рецепту:

1. На першому етапі приготування нам знадобляться вишні. Можна брати свіжі плоди, але обов’язково позбавити їх кісточок, а можна також і заморожені (тут найкращий варіант віддільник кісточок). Якщо ви використовуєте саме заморожені вишні, то їх беріть разом із соком. У цьому нема нічого страшного. Тепер до вишень додаємо цукор. Якщо любите сильно солоденьке, то сипте більше білих кристаликів, якщо навпаки – зменшіть його кількість і не беріть до уваги нашу рецептуру. Також до вишень додаємо крохмаль, кількість якого залежить від кількості соку у вишнях. Перемішуємо ці три компоненти.

2. Пересипаємо начинку у каструльку і ставимо на вогонь. Підігріваємо суміш, але не доводимо її до кипіння. Начинка повинна лише трішки загуснути. Після цього знімаємо її з плити і даємо повністю охолонути до кімнатної температури. 

3. Готове листкове тісто потрібно розморозити, розкатати до потрібного розміру та товщини, присипати борошном. Далі – розрізати на однакові шматочки. 

4. Одне яйце збиваємо виделкою. Його будемо використовувати для того, щоб закріпити краї тіста під час ліплення.

5. Тепер усе тісто розрізаємо на невеликі прямокутники, краї якого змастити яйцем. Потім з одного краю прямокутника викладаємо вишневу начинку.

6.  Відправляємо слойки на деко, яке застелене пергаментним папером, змащуємо їх збитим яйцем. Випікаємо у розігрітій до 200 градусів духовці впродовж 10-12 хвилин. Це залежить від товщини розкатаного тіста та особливостей вашої духовки.

7. Готові слойки перед подачею посипаємо цукровою пудрою.

Смачного!