Суперові Швабри для миття та прибирання >>
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

0
Моє замовлення

Диспенсер для серветок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Успішність бізнесу у таких галузях, як готельна, торговельна, оздоровчо-спортивна, ресторанна справа значною мірою залежить від лояльності клієнтів. Іміджева складова забезпечує, як правило, більше половини успіху.

Наприклад, паперові серветки, а саме їх подача, може суттєво вплинути на долю приватного підприємця або крупного бренду.

Диспенсер для паперових серветок

В каталозі Hozdom.com є стильні моделі для барних, косметичних, столових серветок. Є можливість купити пристрої зроблені з дерева, пластику або хромовані, з кріпленням на стіл або пересувні, модульні, врізні. Приємна ціна робить всі моделі ще більш привабливими для роздрібних та гуртових покупців.

Hozdom.com допомагає бізнесу різних форм та масштабів у формуванні позитивної клієнтської думки і пропонує тільки якісні товари, які роблять життя більш комфортним та приємним.

Часті Питання

Як заправляти диспенсер для серветок?

У моделі з утримувачем для листових серветок закладаються складені паперові листи кількістю 100, 300, 500 одиниць. Є дозатори, в які вкладається рулон на втулці.

Як відкрити диспенсер для серветок?

Деякі моделі мають замок-клапанець, який просто відкрити легким натисканням на стінки пристрою. У комплекті деяких диспенсерів є ключ з пластмаси у вигляді подвійної виделки, яка відмикає замок у вигляді двох отворів: кришка відкидається від натискання.

Як користуватися диспенсером для серветок?

З диспенсерів для окремих серветок, листи виймаються /відриваються по лінії відриву поштучно. З моделей рулонного типу необхідну кількість паперу витягують і намотують на долоню в міру потреби.

Вгору