Суперові Швабри для миття та прибирання >>
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

0
Моє замовлення

Контейнери для корму

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Контейнери для зберігання корму обов'язково мають бути у власників свійських тварин. Кішки та собаки зможуть харчуватися корисною та смачною їжею, яка надійно зберігатиметься в таких ємностях. Як виглядають вироби та чим відрізняються один від одного? Які критерії варто враховувати під час виборів моделей? Купуємо вдалі варіанти за невисокою вартістю.

Як виглядають контейнери та які їх особливості

Щоб відповідати своєму призначенню за стилем, поверхня ємностей прикрашається малюнками тварин. Ви можете знайти зображення вихованця з такою ж породою, що і у вашого улюбленця або хоча б вибрати зображення собаки або кішки. Якісне промальовування та яскраві кольори піднімають настрій.

Таке оформлення, пропоноване за невисокою вартістю, дозволяє не ховати контейнер, а розмістити його поряд з іншими виробами для домашньої тварини, такої як будиночок для кішок.

Після цього зверніть увагу на форму і вже від виду корму відштовхуйтеся від того, яку ємність купити за приємною ціною:

  • овальну;
  • прямокутну;
  • квадратну.

Виходячи з кількості корму та місця, яке буде відведено для контейнера для корму, вибирайте параметри. До того ж, недорогі моделі можуть бути як високими, так і широкими. В асортименті можна знайти як максимально мініатюрні варіанти по 3 л, які зручно брати із собою у поїздки, так і габаритні товари по 30 літрів для тих, хто хоче закупити багато кормів наперед.

Зберігання корму є максимально надійним, адже можна купити контейнери за приємною ціною, які максимально щільно закриваються. Завдяки цьому всередину гарантовано не потрапить волога та пил. Це дозволяє висипати суху їжу із пакета. До того ж пластик екологічно чистий і не додасть їй додаткового смаку та запаху. Також є не тільки знімні, а й відкидні кришки. Вони зручні для дозованого пересипання їжі.

Додаткові характеристики виробів

В інтернет магазині Хоздом можна купити контейнери за приємною ціною, що мають практичні доповнення. Наприклад, це може бути широка ручка для перенесення, розташована на кришці. У такий спосіб зручно транспортуватиме не важкі ємності. У найменших корпусах може передбачатися спеціальне поглиблення, зручне для надійного захоплення.

Якщо корми важать досить багато, варто передбачити вироби з коліщатками. Вони легко обертаються по рівній поверхні і допомагають після використання сховати товар у комору або завезти з кута кімнати.

Якщо вдома мало місця, краще передбачити варіанти з максимально рівними кришками та дном. Таким чином їх можна буде ставити під та на інші ємності, такі як ящики для зберігання одягу або для інструментів.

Насамкінець потрібно оформити доставку на обраний товар для корму. В інтернет магазині HozDom вона недорога та здійснюється в будь-який регіон України, починаючи з Одеси та Києва, закінчуючи Харковом та Дніпром.

Вгору