Як я можу обміняти чи повернути товар?

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача». Щоб використати цю можливість, будь ласка, переконайтеся, що:

- товар, який не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, товар не піддавався змінам тощо;
- товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки;
- збережено всі ярлики та заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Товари належної якості, що не підлягають поверненню чи обміну: товари для профілактики та лікування захворювань у домашніх умовах, а також предмети особистої гігієни.

Щоб здійснити повернення товару, вам необхідно:
1) Заповнити форму або написати заяву про повернення товару із зазначенням причин повернення
Заповнити форму повернення/обміну

2) Надіслати товар за реквізитами, зазначеними у формі (Київ, Нова Пошта, відд. №8,  067 443-49-00).
3) Повідомити номер ТТН (без нього посилка не буде забрана з пошти).

Магазин зв'яжеться з вами протягом 1-2 робочих днів з моменту фізичного отримання вашого відправлення (повернення).

Процедура повернення або обміну

Ви повідомляєте нам факт браку або повернення протягом 14 днів. Ми робимо обмін. Обмін здійснюється безкоштовно. У разі відмови від обміну Ви оформляєте письмову заяву із зазначенням причин повернення на ім'я директора магазину. За необхідності перевірки якості товару може бути проведена експертиза, у процесі якої встановлюється факт дотримання умов експлуатації та гарантійних умов, а також встановлення справжності фактів, викладених у заяві. Максимальний термін перевірки якості товару відповідно до п.6 ст.8 ЗП "Про захист прав споживачів" складає 14 днів.

Ви повинні мати при собі:
- товар (і всю його комплектацію),
- товарний чек,
- гарантійний талон,
- акт технічного стану товару, виписаний Сервісним Центром (бажано).

Якщо Ви живете не в Києві, можете відправити товар назад тим же способом, яким Ви його отримали, наприклад, за допомогою перевізника "Нова Пошта". Якщо товар зберігає товарний вигляд і упаковку, ми обміняємо його Вам або повернемо гроші.

Крім товару, ви повинні надіслати заяву, написану у вільній формі, про повернення товару із зазначенням причин повернення (опишіть проблему товару та його дефекту, номер контактного телефону, реквізити для повернення коштів), ксерокопію чека, гарантійний талон та акт сервісного центру, якщо такий є.

!Важливо - не вказуйте в товарно-транспортну накладну послугу - зворотна доставка коштів. За наявності цієї умови ми не зможемо отримати Вашу посилку і Вам потрібно буде повторно йти на відділення "Нової Пошти", щоб змінити умови доставки. 
Якщо Ви надсилаєте нам посилку через перевізника, будь ласка, напишіть нам номер замовлення та ТТН на електронну адресу hozdom@ukr.net, щоб ми могли її отримати. 

При поверненні грошей за товар розрахунки з покупцем здійснюються виходячи з вартості товару на момент його покупки. Гроші повертаються покупцю в день пред'явлення відповідної вимоги, а у разі неможливості повернення грошей у цей день - в інший термін за домовленістю сторін, але не пізніше ніж протягом 7 днів. У випадку, якщо Ви оплачували товар через розрахунковий рахунок, то і повернення грошей буде здійснюватись шляхом  повернення коштів з нашого розрахункового рахунку.

Як довго відбувається обмін товару/повернення коштів?
Якщо товар новий і не був в експлуатації, то одразу чи наступного дня. Якщо потрібна експертиза, то 3-5 днів. Максимальні терміни на експертизу - 7 днів з дня отримання і на повернення грошей - 7 днів після закінчення експертизи.