Яцерезка – це сучасний гаджет для швидкої та правильної нарізки варених яєць. Крім того, вона може виконувати безліч завдань, коли справа доходить до легкого нарізування різних фруктів та овочів, таких як гриби, полуниця, авокадо і т.д. Яйцерізка не тільки полегшує нарізку, але й створює однакові скибочки, завдяки яким на тарілці добре виглядатиме.

Нержавіючий ріжучий дріт акуратно і точно нарізує кожен шматочок – будь то яйця, гриби, ківі або відварена картопля. Яйцерізання може нарізатися скибочками, овалами та кубиками.

Ручний подрібнювач стане чудовим помічником на кухні, оскільки заощадить час і сили господині. За допомогою цього інструменту ви зможете перетворити рутинний процес на легкий і швидкий спосіб вирізування не тільки яєць, але й будь-яких варених овочів та ковбас.

Чи це швидше, ніж використовувати ніж?

Так, яйцерізка дуже швидко і рівно нарізує шматочки, за рахунок кількості металевих струн. Ви можете кілька разів покласти порізане яйце, розгорнути його на 90 або 180 градусів і знову розрізати.

Які яйцерізки бувають: типи та види яйцерізок

У магазинах можна знайти велику кількість різних форм і видів яйцерізок, але основних три.

1) Для нарізки скибочками. Як правило, такі яйцерізки продаються завжди 2 в 1 з формою для нарізки слайсами і дуже рідко можна знайти і купити окремо. Струни нарізають яйце на 4 і більше частин у вигляді скибочок.

2) Для нарізки слайсами. Найкласичніша форма для нарізки варених яєць. У такій формі струни розташовані паралельно один до одного і одночасно нарізаються на рівні слайси.

3) Для нарізки кубиками. Така яйцерізка була придумана ще дуже давно і практично у кожного вона використовувалася як гречаниця. Яйцерізка має форму кола, а у шаховому порядку розташовані струни, які перерізають продукт на кубики. Для салатів найправильніша форма яйцерізки, але вона досить неудобна, крім того, шанс що струна порветься вище. Також можна порізати руки, якщо вам пощастить купити таку яйцерізку з якісними струнами.

Як користуватися яйцерізкою для фруктів та овочів

  • Гриби: покладіть гриби капелюшком вниз на яйцерізку і просмикніть дріт, щоб вийшли тонкі рівні скибочки. Після того, як ви наріжете, поверніть гриб, щоб нарізати кубиками або нарізати жульєном, якщо хочете.
  • Полуниця: видаліть плодоніжку полуниці, потім помістіть її на яйцерезку загостреним кінцем вниз. Акуратно проштовхніть струни, щоб вийшли скибочки.
  • Ківі: Очистіть ківі і покладіть його на яйцерезку. Протягніть струни, щоб вийшли круглі скибочки.
  • Авокадо: розріжте авокадо навпіл, очистіть і видаліть кісточку, можете скористатись спеціальним ножем для авакадо. Помістіть половинку авокадо розрізаною стороною вниз на яйцерезку. Акуратно проштовхніть струни, щоб вийшли скибочки.
  • Банан: очистіть банан і помістіть його на основу яйцерізки. Злегка притисніть, щоб нарізати тонкими однорідними скибочками.
  • М'які або стиглі помідори: вимийте помідори і при бажанні видаліть серцевину. Покладіть помідор горизонтально на основу яйцерізки та обережно натисніть, щоб нарізати його на рівні кружечки.
  • Кабачки: вимийте та обріжте кінчики кабачків. Покладіть кабачки на основу яйцерізки і акуратно натисніть на них, щоб вийшли тонкі рівні скибочки.
  • Огірок: вимийте та обріжте кінчики огірка. Покладіть огірок на основу яйцерізки і обережно натисніть, щоб нарізати тонкими однорідними шматочками.
  • Сосиска або сарделька: Помістіть сосиску на основу яйцерізки і акуратно натисніть, щоб вийшли акуратні скибочки, продовжуйте далі.
  • Відварена картопля: відваріть дрібну або молоду картоплю до готовності. Помістіть кожну картоплину на основу яйцерізки і обережно натисніть, щоб нарізати її тонкимта однорідними шматочками.

Такі маніпуляції можна робити з улюбленим продуктом, але краще використовувати яйцерізку для ідеально нарізаних яєць, грибів, фруктів і овочів.

Найкращі яйцерізки на сьогоднішній день за вибором покупця і нашими рекомендаціями:

1. Яйцерізка Leifheit ProLine швидко нарізає яйця на овальні та круглі скибочки або ділить їх уздовж на рівні частини. Також підходить для грибів і картоплі в мундирі. Професіональна лінія тм Leifheit Германія з гарантією більше 3-х років.

2. Класична яйцерізка Maestro на 7 струн з пластиковим захистом. Найчастіший вибір покупцям завдяки ціні і якості.

3. Яйцерізка Kamille KM-5088 - стильний та практичний додаток до кухні. Виріб виготовлений із високоміцного цинкового сплаву. Матеріал згодом не окислюється, не додає їжі шкідливих речовин, гарантовано прослужить довгі роки. Дзеркальне полірування захищає поверхню від появи тріщин і подряпин.

4. Яйцерізка тм Leifheit Combi 03121 призначена для нарізки рівними шматочками яєць, картоплі, грибів. Овальні або круглі шматочки. Leifheit Combi 03121 виготовлена ​​із високоякісного пластику. Ріжучі частини приладу з нержавіючої сталі.

5. Яйцерізка-слайсер 2в1 від тм Kinghoff. Компактна нарізка яєць на дольки і на слайси. Дуже якісні матеріали і гострі струни.