жароміцний посуд для НВЧ

Скляний посуд – це не тільки естетичне приготування їжі, але й практично, зручно, легко. Жароміцне скло не вступає в реакцію з їжею - їжа завжди тільки має свої власні смакові якості і не втрачає мікроелементи, на відміну від емальованого, алюмінієвого та іншого металевого посуду. Посуд із жароміцного скла не має спеціальних антипригарних покриттів, шкідливих елементів тощо. дурниці. У ній легко бачити те, що ви готуєте з усіх боків – це ваша страва у 3D.

Деякі виробники переконують покупців, що в посуді можна спокійно готувати навіть на всіх видах плит. Ми все одно вас просимо переконуватись у цьому, звертати увагу на маркування або провести тест.
На практиці ми переконалися, що такий посуд продається виробниками ТМ Simax та Pyrex. Ці торгові марки спеціалізуються лише на скляному посуді, тому спокійно можете купувати їх та використовувати як завгодно.

жаровня скляна

Переваги жароміцного скляного посуду

- абсолютна екологічна безпека
- скло не вступає в жодні реакції з їжею, що готується
- ніякі присмаки та сторонні запахи в їжі не з'являться навіть через кілька років експлуатації.
- вона не піддається іржі та накипу
- їжа в такому посуді остигає дуже повільно
- можна використовувати для приготування їжі як у духовці, так і на відкритому вогні (газові, електричні, індукційні кухонні плити)
- в ній можна готувати, підігрівати і зберігати їжу
- можна спостерігати за процесом приготування
- може служити одночасно для подачі на стіл

Правила користування жароміцним скляним посудом

1) Посуд із жароміцного скла боїться перепадів температру. Тому ставте в духовку, пекти, свч перед включенням, тоді скло рівномірно нагріється разом із технікою.
2) Не ставте на розігрів моментально з холодильника – нехай набере кімнатну температуру
3) Не діставайте зі свч печі та духовок мокрими рушниками та прихватками
4) Ставте лише на суху поверхню
5) При миття та чищення не використовуйте шкребки, абразиви – тільки губки та ганчірочки
6) Насухо витирайте після миття
7) Не наливайте холодну рідину в гарячий посуд і навпаки

готування в посуді для свч

Что готовить в стеклянной жаропрочной посуде

Головне що слід пам'ятати - це те, щоб при приготуванні не було перепадів температур. У скляному посуді краще готування в печі НВЧ та запікання в духовці. Спочатку для таких видів приготування їжі був створений посуд із жароміцного скла. Та й миється легко після запікань, на відміну від чавуну та інших видів посуду. Якщо говорити про страви, то в такому посуді найкраще готувати всі види м'ясних та рибних страв, овочеві рагу та дессерти теж. Особливих правил приготування в посуді з жароміцного скла не існує, тому вибирає що саме приготувати. Єдине, на що слід звертати увагу при виборі такого посуду – це форма. Купуйте набором із 3 різних форм каструль: овальна глибока - для птахів, картоплі, м'яса, голубців; прямокутна - для приготування страв прямокутної форм, наприклад пирогів; кругла каструля – в ній можна готувати на 1-2 персон, частіше підігрівати та зберігати їжу для розігріву.

 

Наші рекомендації не є єдиними, але основні поради про переваги, використання та вибір жароміцного посуду зі скла (часто називають посуд для НВЧ) розглянуті в даному матеріалі. І напевно практичний момент проведений на власному досвіді:
- наберіть води трохи більше половини і довидите до кипіння на маленькому вогні, якщо ви всерйоз вирішили використати скляний посуд для плити.

 

При виникненні питань у виборі скляного жароміцного посуду - телефонуйте (067) 443-49-00, (044) 229-58-39, менеджери інтернет-магазину HozDom.com обов'язково проконсультують вас. Нижче відданий блок із найбільш популярного посуду з жароміцного скла. Тож, вдалого вам вибору!

 

Матеріал спеціально підготовлений для інтернет-магазину кухонного посуду HozDom.com