найкраща сушка для зелені та салату тут

Повні вітаміни, свіжі і неймовірно корисні – кожен прагне урізноманітнити раціон салатами. Сушки-мийки для зелені – незамінний прилад на будь-якій кухні, особливо в літній сезон, багатий на ароматну та корисну зелень. Він дозволяє швидко відмити продукти від бруду та землі, висушити їх, компактно зберігати та подати страву столу. Яким чином розробляються сушіння для зелені та салату? Як користуватись і як підібрати прилад? Якими зручними аксесуарами доповнюються сучасні моделі?

Практичне застосування сушок для зелені та салату

що таке центрифуга для зелені та салатуПрактично всі моделі багатофункціональні і призначені відразу для кількох цілей. По-перше, внутрішня ємність сушок представлена у вигляді друшляка, тому завдяки їй можна швидко відмити їжу: вода стікатиме через отвори і не накопичуватиметься всередині. Також у виробах зручно перемішати страву: салат не випадатиме, оскільки округлі стінки надійно утримують вміст.  Для цього в комплект входить прозора миска, яка виглядає презентабельно та лаконічно.

Вибравши недорогу сушарку для зелені та салату, ви можете бути впевненими, що вона на високому рівні впорається зі своїм основним завданням – просушити продукти, зробивши їх готовими до вживання. Для цього потрібно найчастіше покрутити ручку, розміщену на кришці, яка швидко видалить зайву вологу.

За принципом роботи виробів ви можете купити в Україні такі варіанти:

  • Механічні центрифуги для зелені, які доступні кожному за рахунок приємної ціни. Вони керуються ручною.
  • Електричні моделі. Вони використовуються у громадських закладах, де потрібно готувати у великій кількості. За рахунок зручності та швидкості вони не такі дешеві, як минулі аналоги.

За формою виробу можна купити в круглій формі. Її зручно компактно зберігати, а також ємність виходить місткою, особливо якщо врахувати високі стінки. З матеріалів у нашому інтернет-магазині популярні два варіанти:

  • Пластикові сушіння для зелені та салату. З цього матеріалу виготовляється практично вся область приладу. Такий вибір був зроблений не дарма, адже корпус виходить легким, міцним, легко витримує контакт з вологою і не ковзає в руках.
  • Скло. З нього може виконуватися зовнішня чаша, в якій зручно готувати та подавати страву.
  • Також ви можете дешево купити сушарки для салату, які включають елементи, зроблені з нержавіючої сталі.

Механічні моделі також можна купити різних видів: з вбудованою кнопкою, обертанням по колу, мотузковим механізмом і м'ясорубкою, що працюють за принципом.

Вибираючи обсяг, відштовхуйтеся від кількості людей у сім'ї. Для трьох підійде близько трьох літрів, якщо більше – бажано розглядати моделі від п'яти літрів. Колірна палітра сушок для зелені також підбирається продумано: корпус в основному забарвлюється в різні відтінки зеленого, щоб гармонійно поєднуватися із зеленню.

У чому ще особливості каруселів для зелені

карусель для зелені та салатуВ першу чергу ви можете легко купити цілі набори, які включають не тільки центрифугу, але і соусники, ложки, щипці. Завдяки таким комплектам вам не доведеться стикатися з незручностями під час готування салатів. У процесі допоможуть і спеціальні ножиці для зелені. Максимально продумані вироби можуть працювати з тестом, збивати яйця і нарізати великі овочі.

У саму сушку для салату може вбудовуватись подрібнювач, щоб була можливість одразу порізати зелень у загальну ємність на невеликі шматочки. Практичний додаток – це носик для зливу рідини, адже так вона зможе максимально акуратно стікати, не капаючи на рукави та стіл.

Сушки для зелені в нашому інтернет магазині максимально зручні та практичні, тому кожному варто задуматися, що цей аксесуар допоможе в рази заощадити час на миття та висушування, ніж це робити стандартними способами. Підібравши модель за особистими уподобаннями та критеріями, всі очікування у процесі готування будуть повністю виправдані. Виріб замінить вам друшляк, салатник та контейнер для зберігання їжі!