Приготування у вок – це швидке обсмажування невеликої кількості овочів, м'яса або риби на сильному вогні, що дозволяє використовувати зовсім небагато олії та зберегти цінні речовини. У незвичайній формі китайської сковороді вок за лічені хвилини готуються страви, що містять мінімум жирів і максимум вітамінів.

Сковорода вок – неодмінно глибока, конічна форма – виготовляється з високоякісних матеріалів, що уникають контакту з їжею. Чавунні, з анодованого алюмінію, нержавіючої сталі, із сучасними антипригарними покриттями – QuanTanium, біокераміка – дозволяють наблизити процес приготування до ідеального.

У комплекті з сковорідкою, як правило, є напівкруглі грати, які кріпляться на половину сковороди, щоб класти на її приготований продукт. Вок може мати одну довгу ручку або на додаток до неї ще одну круглу або дві. Це для зручності перемішування. А за якість прожарювання можна не турбуватися: у сковороді з круглим дном тепло від вогню поширюється рівномірно. Швидке нагрівання, рівномірний розподіл і тривале збереження тепла – головна перевага сковорідок вок. Готуючи у вічі, необхідно всі інгредієнти постійно перемішувати на великому вогні,конічна форма сковороди направляє всі складові в центр, до джерела жару. Тепер головне – швидкість смаження. Чим швидше ми обсмажимо свинину, овочі чи рибу, тим вірніше збережемо їх вітаміни та амінокислоти. М'ясо при цьому треба порізати тонко і дрібно, поперек волокон, краще замаринувати, вогонь під сковорідкою зробити максимальний і всі дві хвилини не відходити від плити, неодмінно помішуючи вміст і стежачи, щоб не підгоріло. Через те, що продукти у вок постійно струшуються, використовується дуже мало олії, і страви виходять менш жирними.

Завдяки швидкому обсмаженню продукти зберігають аромат, овочі залишаються хрусткими.

Варто підготувати всі продукти перед початком обсмажування, так як у вок все відбувається так швидко, що очистити і нарізати що-небудь, поставивши сковороду-вок на вогонь, часу не буде.

Гушать у вічі – м'ясо, рибу, морепродукти, овочі – у зовсім невеликій кількості води, під кришкою, так само перманентно заважаючи.

А ще у вічі можна встановити пароварку і навіть зварити суп! На вибір цієї універсальної сковороди варто витратити час.

Дзеркально відполіровані поверхні вок BergHOFF, благородство анодованого алюмінію сковороди-вок Rondell, супергігієнічність воків Pensofal Bioceramix PEN і GreenPan RIO, жароміцні ручки, термоакумулююче дно, що дозволяє смажити без жиру, грати для готових; все для того, щоб процес приготування був комфортним і красивим Для більшого обсягу страви – подвійний вок BergHOFF, де кришка також може використовуватися як сковорода.

Продукти наріжте маленькими однаковими шматочками, скибочки м'яса замаринуйте, щоб вийшло ніжним і соковитим, і безперервно помішуючи, наспівуйте свою улюблену китайську пісню. Декілька приємних хвилин – і кулінарний шедевр, що зберіг до того ж максимальну кількість вітамінів та амінокислот, готовий! Тепер дістаньте бамбукові палички, бавовняні серветки, соєвий соус. і навіть без кімоно відчуйте перспективу східного довголіття!

Магазин посуду HozDom.com допоможе Вам у виборі сковороди-вок, яка займе своє парадне місце на Вашій кухні.

Матеріал "Як вибрати та купити сковороду-вок" підготовлений спеціально для Hozdom.com. Використання інформації лише з дозволу магазину посуду та кухонних аксесуарів Хоздом.com

Додаткова інформація: https://www.hozdom.com/ua/Voki---188_271