Піднос на ніжках дерев'яний

У людині живе постійне прагнення урізноманітнити своє життя. Не завжди для цього потрібні великі зусилля. Якщо ви звикли снідати на кухні, спробуйте почати новий день разом із домочадцями в кімнаті, принісши їм їжу на гарному та зручному таці. Зусиль потрібно небагато, а життя заграє новими фарбами.

Здивуйте і порадуйте кохану людину, принісши їй сніданок у ліжко. Адже це так романтично. Найдоречніше тут буде таця для сніданку на ніжках. Не варто переживати, що його поверхня постраждає від зіткнення з гарячою чашкою ароматної кави. Поверхня такого таця виготовлена з термостійкого матеріалу. Сама таця – це подушка, яку зручно розмістити на колінах. Форма тацю зберігається завдяки дерев'яному каркасу.

пластикова таця з ручками

Смак та потреби у кожного різні. Комусь подобаються місткі прямокутні таці, хтось шукає невелику круглу або овальну тацю. Хтось віддає перевагу більш оригінальному стилю і хоче купити піднос незвичайної форми або дизайну. Ми радимо уважно переглянути у каталозі нашого магазину усі фото. Напевно серед них ви побачите тацю для сніданку, перед яким не зможете встояти.

Якщо ви хочете купити по-справжньому оригінальну тацю, зверніть увагу на жостівські таці. Багато виробів, представлених у нашому магазині, прикрашені розписом, але це - серійний варіант. Таких – безліч. Кожен жостовський піднос розписується індивідуально. Навіть якщо художник, чий підпис ви можете побачити на таці, використовує відомий сюжет, кожен виріб виходить унікальним. Ви купуєте не просто піднос, а витвір мистецтва.

круглий пластиковий піднос

Вартість підносу залежить не тільки від його розміру, а й від матеріалу, з якого він виготовлений. Мінімальна вартість пластикових підносів. При цьому їх легко мити, вони досить міцні та зручні. Для тих, хто воліє мати справу з натуральними матеріалами, можемо запропонувати дерев'яні таці, які приносять до будинку відчуття затишку та спокою. Найбільш довговічними вважаються металеві таці. У нашому каталозі можна побачити і скляні, керамічні та навіть порцелянові таці.

металевий піднос

Особливий шарм звичайному чаю може надати спеціальний піднос для чаю. Не обов'язково досконально заглиблюватись у східні традиції, але чай, поданий на дерев'яному підносі з грушевого або сандалового дерева, отримає свій особливий аромат.

Неважливо, чи ви хочете купити піднос для себе або придбати його як подарунок, купити один піднос або цілий набір, у будь-якому випадку - ви зробили відмінний вибір. У нашому магазині широкий асортимент, що постійно поповнюється. Ви обов'язково щось підберете на власний смак.