Історія Керченського заводу емальованого посуду налічує понад сто років. Він був заснований у 1900 році. Це одне із найстаріших підприємств України. Вікова традиція виробництва та успішна присутність на ринку емальованого посуду є гарантією високої якості, довговічності виробів. Багато поколінь господарок гідно оцінили продукцію КМК. Більше 60% виробленого надходить експорту. Керченський емальований посуд можна зустріти в магазинах країн СНД, країн Європейського союзу, він має заслужений попит і популярність у покупців.

На даний час завод випускає понад 150 видів виробів. Це миски, кухлі, каструлі, чайники, тази, баки, друшляки, цебра. У виробництві використовується високоякісний метал завтовшки від 0,5 міліметра до 2,0. Вироби покриваються двома шарами екологічно чистої, нешкідливої здоров'ю людини, міцної, жаростійкої емалі. Покриття з емалі дозволяє уникнути безпосереднього контакту їжі з металом під час приготування, емаль не змінює її смаку. Покриття стійке до впливу харчових кислот, лугів, жирів.

Вся лінійка пропонованого посуду має необхідні сертифікати, вона зроблена відповідно до національних та міжнародних гігієнічних стандартів. Якість продукції відповідає найвищим вимогам. Посуд придатний для приготування їжі, як на відкритому вогні, так і в духовці. Вона легко миється як вручну, так і в посудомийних машинах. Довгий час зберігає свій первісний вигляд.

Емальований посуд КМК представлена широкою лінійкою виробів різного об'єму. Над їх створенням працюють дизайнери підприємства. Посуд стильний, зручний у використанні, виглядає ошатно. Вона придатна не тільки для приготування їжі, але й для її зберігання.

Емальований посуд поєднує в собі міцність металевого та гігієнічність скляного, керамічного посуду. Останнім часом на ринку з'явилася велика кількість посуду з нержавіючої сталі азіатських виробників. У ній далеко не завжди використовується якісна так звана харчова сталь. Нерідко виробники додають до її складу мідь. У процесі приготування остання входить у реакцію з харчовими кислотами, змінюючи смак їжі, роблячи її небезпечною здоров'ю. Якісний посуд з нержавіючої сталі не може бути дешевшим за емальований.

Емальований посуд – ідеальна за поєднанням ціна-якість. За правильного використання вона прослужить довгі роки. Головне, не допускати сколювання емалі, ударів, пригоряння. Не варто чистити її з використанням металевих губок, не можна застосовувати для зняття накипу концентровані кислоти.

Ось уже понад 200 років людство широко використовує емальований посуд, і Керченський завод зробив гідний внесок в історію його розвитку.

У нашому інтернет-магазині ми виклали до продажу весь посуд Керченського заводу емальованого посуду в Україні. У нас можна набори посуду, чайники, каструлі, миски, тази та інше Керченського заводу емальованого посуду. Телефонуйте і наші консультанти зможуть допомогти вибрати серед асортименту мантоварок-пароварок. Замовляйте і вже завтра Ви зможете насолоджуватись справжніми мантами або хинкали у себе вдома.