у чому краще варити спагетті

Все ж таки в якому посуді і як краще варити макарони та спагетті?
У каструлі на плиті або в чашці в мікрохвильовій печі, або взагалі можна запарити в спеціальному експрес-термосі для спагетті?

Найздоровішим способом варіння макаронів, локшини та спагетті все ще залишається приготування на плиті. Як би там виробники мікрохвильових печей і свч-печей не кричали, що їх техніка абсолютно екологічна, все ж таки мікрохвилі залишають свій слід у готуванні. Звичайно мікрохвильова піч швидше приготує макарони, так хвилин на 7. Це відбувається за рахунок того, що тісто починає готуватися відразу, а не треба чекати на кип'ятіння води.

Варіння ж у каструлі триваліший процес, треба поставити воду, дочекатися її кип'ятіння і укласти пасту.
Температура правильного приготування пасти +101°C, тому термоси та експрес-термопоти відпадають, вони не витримають такої температури. У них макарони і спагетті навіть не дійдуть до альденте, як би там не рекламували такий посуд, та й у кого є час чекати поки вони запаряться?

термос спагетті 

На плиті варіння спагетті краще робити у спеціальній високій каструлі для спагетті, інакше паста зваритися нерівномірно. Мінусом варіння на плиті буде те, що треба стояти над посудом, занурюючи плавно локшину, постійно спостерігати щоб не втекло, що також приносить незручності і витрати часу.
Макарони варити на плиті набагато простіше, але для них також передбачена спеціальна каструля з друшляком. Замість такої каструлі макароноварки практично готувати і в кастрюлі-пароварці, соковарці, мантоварці. У такого спеціального посуду можна наливати воду вище встановленої пароварки, при цьому самі макарони повинні лежати на верхньому рівні.
У мікрохвильовій печі макаронні вироби, крім спагетті, можна готувати в будь-якій посуді, у якої немає металевих нанесень і вона витримує температури понад 100 градусів. Найкраще підійде керамічний і скляний посуд або екопластик з витримкою високих температур.

Процес варіння макаронів у свч печі нескладний:

1. У приготовлений посуд насипте макарони і залийте водою на 2-3 см зверху або простим правилом 1 до 2. Не накривайте кришкою.

2. Увімкніть режим потужності на максимум, все-таки мікрохвильову піч ми використовуємо для швидкості.

3. Встановіть таймер хвилин на 20

4. Перші 7 хвилин можете не перевіряти. Далі іноді подивіться за процесом. Помішуйте, якщо переживаєте, що злипнутися.
 

Найкраще макаронні вироби готувати вдома самому або купувати вироби з твердих сортів пшениці та вищої категорії, тоді паста не буде злипатися. Також не промивайте холодною водою — це теж сприяє прилипання локшини. У нашому магазині можна придбати локшинорізку і машинку для приготування домашньої локшини. Вибір досить великий, швидше за найбільший в інтернеті.

5. Після того, як макарони зваряться, окиньте їх на друшляк або злийте воду з чаші.

6. За смаком додайте масло (оливкове, вершкове, кукурудзяне)

Спагетті в мікрохвильовій печі відварити складніше, тобто. вони довгі. Щоб не ламати їх на частини, потрібно довгий посуд. Найкраще купити макароноварку для дому. Така ємність для варіння макаронів і пасти у свч печі коштує близько 5-10 у.о. і її є низка переваг. По-перше, у макароноварки передбачена повна місткість спагетті, тобто. довжина такого посуду дозволяє легко укласти пасту. Про інші видимі плюси читайте нижче.

макароноварка для дому

Чим же краще варити спагетті у спеціальній макароноварці?

  • можна готувати не тільки макаронні вироби, але й каші, супи, омлети
  • можна використовувати як пароварку, є спеціальна стійка
  • зручний посуд як ємність для зберігання в холодильнику або морозильник
  • не потрібно відкидати на друшляк, в комплектації кришка-друшляк з дірочками для зливу
  • дуже зручно діставати з мікрохвильової печі, оснащена спеціальними ручками, що не нагріваються, які є мірною ємністю для спагетті< /li>
  • як правило, в комплекті книга рецептів для найшвидших страв з пасти та макаронів
  • можна використовувати як прилад для промивання круп

Думаєте ще одна нісенітниця з тв-магазину, побалуватись і забути?

Можливо, але ціна такої макароноварки для дому доступна всім, так що купити все ж таки радимо. Перестанете варити макарони та спагетті, використовуватимете як ємність для зберігання продуктів. Дуже зручно брати із собою у походи, пікніки, на дачу. Макароноварка призначена для мікрохвильової печі, тому точно завжди можна гріти в ній їжу.
Переживаєте, що в такий посуд, як макароноварка, виготовлена із пластику? Думаєте приготування пасти, спагетті і будь-яких інших страв втратить смак і запах? Виробники запевняють, що пластик харчовий та абсолютно гігієнічний, не виділяє жодних шкідливих речовин.

кошарка для свч печі 

Що краще за макароноварку для свч або спеціальну каструлю для варіння макаронів?

У кастрюлі приготування пасти та вермішелі більш трудомісткий і довгий процес, але не у всіх є НВЧ. У спеціальній каструлі для варіння пасти можна приготувати великі спагетті. Переваги ж макароноварки для свч у багатофункціональності, компактності та швидкості готування.

Спеціального посуду для варіння спагетті та макаронів досить багато, але що ж вибрати вирішувати Вам. Нержавіючий посуд для плит потребує великих фінансових витрат, а спеціальна каструля для варіння пасти коштуватиме ще дорожче. Якщо ж ви вирішуєте між макароноваркою для свч-печі та експрес-термосом для спагетті, то краще вже вибрати домашню макароноварку. Зараз такий посуд роблять тільки два виробника - це tupperware і wellberg, обидва виробника давно продають посуд для Європи.

домашня макаронівка для мікрохвильової печі 

Макароноварка фірми tupperware суттєво дорожча через впізнаваність бренду, але вона меншого обсягу. Також мінус її в тому, що не можна використовувати у морозилці.
У макароноварки для мікрохвильової печі Pasta Boat від тм Wellberg можливостей більше, а ціна зовсім невисока (на день написання матеріалу ціна була 4 долари).