В наш час, будь-яка господиня на кухні не обходиться без помічників -  кухонних аксесуарів. Вони роблять процес готування набагато простіше і приємнішим, а їх асортимент настільки різноманітний, що кухонне приладдя до душі знайде собі навіть найвибагливіша. Кожен аксесуар підбирається під стиль кухні, колірні уподобання та смак господині. Незважаючи на прогрес, дошка для обробки продуктів і тертка – залишаються основним кухонним приладдям.

Терки

Терки купити в УкраїніТерка - незамінна річ на кухні, а тому до її купівлі потрібно ставитися ретельно та продумано. На нашій кухні можна побачити різні тертки – від звичайних у вигляді пірамідки до універсальних, які натирають буквально все, що завгодно. Потрібно визначити, навіщо вам потрібна тертка? Існує безліч універсальних моделей, різних форм, видів та розмірів, що мають доповнення та насадки. Не варто купувати накручену модель зі змінними насадками і ножами, яка буде припадати пилом на дальній полиці, якщо вам необхідно тільки натерти моркву на піджарку.

Якщо ж ви часто готуєте страви з овочів, то звичайної терки вам явно не вистачатиме, за допомогою багатьох доповнень, ви зможете не тільки швидко натерти овочі та фрукти, але й отримати з продуктів харчування красиві фігурки. При покупці терки необхідно враховувати, з якого матеріалу вона виготовлена. Щоб помічниця під час експлуатації не підвела, потрібно вибирати модель із твердого, міцного матеріалу. Оцінюючи її насічки чи ножі на насадках, необхідно врахувати, що вони мають бути негнучкими та гострими. Якщо купуючи пластикову терку, ви відчуваєте неприємний запах пластмаси, це свідчить про те, що вона виготовлена з неякісних матеріалів. Ручку тертки потрібно підбирати індивідуально, вона повинна бути зручною і повністю обхоплюватися долонею.

Обробні дошки

силиконова лопаткаДошки обробніНаступна важлива кухонна приналежність - обробна дошка. Так як вона на кухні потрібна, то, як правило, їх у господинь кілька. Кожна з них повинна виконувати різну функцію, тобто призначатися для різних продуктів. Існують три критерії, яким повинна відповідати хороша дошка – міцність, довговічність та гігієнічність. Цим вимогам відповідають такі матеріали, як дерево, камінь, пластик, а також новий, вже багатьма матеріал, що полюбився - скло. Скляна кухонна дошка зручна та практична, такі моделі прикрасять будь-яку кухню.

Кулінарна лопатка

Не можна сказати, що кулінарна лопатка – менш важлива річ на кухні, ніж попередні. Кулінарна лопатка, це свого роду рогач для печі, яким за старих часів, діставали гарячі горщики. Кухонна лопатка може бути виготовлена з безлічі різних матеріалів: нержавіючої сталі, дерева і силікону.
Господині, радять використовувати дерев'яну, при приготуванні страв на простих сковорідках, а також металеву лопатку. Щоб не пошкодити сковорідку з тефлоновим покриттям, потрібно використовувати силіконову лопатку, вона не тільки не ушкоджує покриття, легко миється, а також набагато довше зберігає гарний зовнішній вигляд.

 

Кухонні пензлики
Раніше при змащуванні випічки використовували прості кухонні пензлики, які залишали при змащуванні на продукті ворсинки, але зовсім недавно з'явився цей аксесуар, який набув широкого поширення - силіконові пензлики. Термін експлуатації силіконового пензлика значно більше, та й до того ж, силіконовий пензлик не залишає ворсинок, господині можуть бути спокійні.

кухонні пензлики

Кухонні ножі
Цілком на будь-якій кухні можна побачити цей аксесуар – кухонний ніж. Будь-який добрий господар чи господиня знає, що набір ножів потрібно вибирати з хорошого матеріалу. Краще мати кілька ножів гарної якості, ніж десятки поганої. Сьогодні є велика різноманітність кухонних наборів ножів, різноманітних матеріалів, моделей та розмірів. Найбільш міцними та надійними є ковані ножі. Купуючи набір ножів, необхідно дізнатися, чи піддаються вони точенню, оскільки існують у продажу ножі, які, не дивлячись на свою надійність і міцність, не піддаються повторному точенню. Колір набору можна підібрати у будь-якому магазині кухонних аксесуарів.  

Щипці для м'яса
щипці для м'ясаДокладно було сказано про найпростіші аксесуари для кухні. Існує маса приладдя, що робить процес готування простіше і приємніше - це і цифрові щипці для м'яса, що показують температуру в м'ясо і, що показують температуру в м'ясо, сов, що легко дістають і нарізають спіраллю екзотичний фрукт, при цьому залишаючи його верх неушкоджений. За допомогою такого аксесуару можна зробити із фрукта гарну фігурку або вазу.

 
Зараз існує дуже великий та різноманітний асортимент аксесуарів для кухні, тому будь-яка господиня зможе знайти величезну кількість корисних речей, завдяки яким не тільки полегшить свою роботу, але й зможе зробити з будь-якої страви кулінарний шедевр.
Інтернет-магазин Hozdom.com може запропонувати Вам величезний асортимент кухонних аксесуарів та начиння більше 200 торгових марок Європи, США. Телефонуйте - консультанти допоможуть Вам вибрати навіть те, що Ви не змогли знайти в каталозі магазину.