leesner набір

Популярний англійський кухонний посуд Lessner, представлений на українському ринку з недавніх пір, але вже завоював заслужене місце на кухні сучасного покупця. Придбання посуду цієї торгової марки – воістину ознака гарного смаку та розуміння високого значення добротного та екологічного посуду, що безпосередньо бере участь у визначенні якості Вашого життя.

сушка для посуду lessner

Різноманітність кухонних пристроїв ґрунтується на всебічному поступальному розвитку торгової марки Lessner, покликаної привести нові технології у відповідність до вимог сучасного дизайну та кулінарних нововведень.

Основним матеріалом для кухонного начиння компанія Lessner безпомилково обрала нержавіючу сталь найвищої якості. Екологічніший і стійкіший матеріал для приготування їжі важко уявити. Жодної загрози для здоров'я, можливість використання на плитах будь-яких видів, довговічність та естетична привабливість – переваги посуду з нержавіючої сталі ніхто не ставить під сумнів. Вона легко миється і в поєднанні із сучасним дизайном та новими технологічними принципами створює досконалий посуд, наявність якого на кухні визначає не лише якість харчування, а й рівень життя споживача.

Головним технологічним відкриттям компанії Lessner став винахід багатошарового дна з інкапсульованим алюмінієм. У поєднанні з шарами з нержавіючої сталі дно посуду ідеально проводить тепло, розподіляючи його рівномірно, уникаючи пригорання їжі. Швидке розігрів та тривале збереження тепла дозволяють створювати страви не просто нові, але нові за складом поживних речовин та збережених вітамінів. Страви в посуді Lessner можуть довго томитися без використання джерел тепла, що позитивно позначається на якості продукту. Враховуючи прагнення сучасної людини до здорового харчування, компанія Lessner створила посуд, здатний готувати без застосування жирів та води. Це прямий шлях до здорового харчування з максимумом вітамінів та поживних речовин. Таке харчування рекомендовано не лише хворим із шлунково-кишковими захворюваннями. Не. Це принципи здорового харчування для охочих продовжити своє життя та забезпечити його високою якістю.

Ручки сковорідок та каструль Lessner кріпляться за унікальною технологією клепками, що надає ще більшої надійності у використанні посуду довгі роки. При цьому вони не нагріваються і за дуже високих температурних режимів, що створює додаткові переваги посуду цієї торгової марки.

Кришки посуду Lessner комбіновані з великою площею жароміцного скла, що дозволяє спостерігати за процесом приготування.

Компанія Lessner володіє великим і різноманітним каталогом продукції, в якій навіть вибагливий покупець знайде для себе необхідне начиння. Призначення та дизайн нових розробок визначаються як кон'юнктурою ринку, а й безпосереднім участю покупців у формуванні попиту. Дизайнерські знахідки компанії Lessner бездоганно відповідають уявленням сучасних покупців про вишуканий і при цьому зручний посуд.

Основний асортимент посуду компанії Lessner базується на виробництві каструль, сковорідок, що є основою кухонного інвентарю.

Каструлі можна купити набором, щоб у дизайні кухні була присутня єдина лінія.

Різноманітність кухонних наборів відповідає будь-якому дизайну. Можна купити кухонні набори Lessner, що містять до 8 предметів (Набір посуду Lessner 55858) або менше відповідно до запитів та необхідності (Набір посуду Lessner 55863). Але однозначно будь-який набір буде бездоганної якості з усіма перевагами унікальних технологій Lessner, які стануть Вам легко впізнаваними після першої ж покупки.


Набір посуду Lessner 55858, Набір посуду Lessner 55863

Важкі сковорідки Lessner з товстим дном і стінами навчать Вас смажити продукти без використання жирів, захоплюючи чудовий світ здорового харчування. Лаконічний дизайн, притаманний всьому посуду Lessner, благородно впишеться в інтер'єр будь-якої кухні (Сковорода Lessner 88350-26, Сковорода Lessner 88363).


Сковорода Lessner 88350-26, Сковорода Lessner 88363

І найсучасніші сковороди з тришаровим керамічним покриттям, що створюють додаткову безпеку для приготування, Сковорода Lessner Zeta 88348, Сковорода для млинців Lessner, допоможуть звести в правило принципи здорового харчування без особливого навантаження на голову та кишеню.


Сковорода Lessner Zeta 88348

Воки, сотейники, гусятниці, чайники та численні кухонні набори – все це з неодмінно бездоганним змістом Lessner. Використання матеріалів найвищої європейської якості гарантовано принесе задоволення від довгострокового та безпечного використання посуду Lessner.

Величезна кількість наборів кухонних ножів з лезами з неперевершеної сталі (Набір ножів Lessner Barry 77137) з ергономічними ручками, класичним дизайном і сучасним дизайном органічно впишуться в ряд якісних кухонних приналежностей з нальотом шляхетності.


Набір ножів Lessner Barry 77137

Набори столових приладів на будь-який смак та вигляд, багата різноманітність подарункових наборів в ексклюзивних валізках – виняткове багатство для прикраси будь-якої урочистості, гідного товариства привілейованого та вишуканого (Набір столовий Lessner Stufford 62467).


Набір столовий Lessner Stufford 62467

Заварники, кавники, маслянки, френч-преси, набори для спецій, хлібниці - ось далеко не весь перелік продукції компанії Lessner, що відповідає заявленій якості і не відступає від основних принципів європейського виробника - відмінна якість, надійність, ексклюзивний дизайн.

Посуд та кухонне приладдя Lessner набудуть на Вашій кухні значення не просто помічників у приготуванні улюблених страв, але заслужено стануть Вашими провідниками в життя з новою якістю, естетично насичену, екологічно безпечну, бездоганно здорову та збагачену свідомістю власної переваги.