керамічні каструліБагато хазяйок воліють готувати їжу для всієї родини в екологічно чистому посуді. І це не дивно, тому що все частіше і частіше можна побачити або почути інформацію про те, яку шкоду людському здоров'ю завдає сучасний посуд з антипригарним покриттям. Сьогодні великим попитом користується тефлоновий посуд, проте, незважаючи на безліч його переваг, зберігати продукти в ньому не рекомендується. Не меншу популярність має і кухонне начиння з алюмінію, проте цей матеріал дуже вразливий до різних механічних пошкоджень, внаслідок чого порушується захисна поверхня, що негативно відбивається на смак та аромат приготовленої їжі. Практично всі господині, дивлячись на все це, хочуть, щоб їжа в будинку була безпечною для всіх членів сім'ї, а тому віддають перевагу керамічному посуду.

Марміти керамікаНа сьогоднішній день кераміка представлена у двох видах. Перший – це безпосередньо керамічний посуд. Другий вид – металевий посуд покритий керамікою. Перший вид більш екологічний, а приготовлена їжа смачніша і ароматніша, тому що продукти зберігають всі свої особливості. І взагалі, будь-яка їжа, приготовлена в керамічному посуді, не втратить своїх корисних речовин.

Однак варто відзначити, що, незважаючи на свої переваги, керамічний посуд має певні недоліки. Головним мінусом є крихкість матеріалу. Перепади температури, недбала експлуатація здатні призвести до того, що кераміка потріскається і втратить свої переваги. Однак ці мінуси не стосуються керамічного посуду, що має залізну основу. В цілому, якщо господиня буде дбайливо доглядати такий посуд, то вона здатна прослужити тривалий час.

На сьогоднішній день керамічними можуть бути не тільки сковорідки та каструлі, а ще й хлібниці. Вони дуже екологічні і безпечні, а тому хліб, що зберігається в них, довго залишається свіжим. Але найпопулярнішим є марміт. Марокканський таджин - керамічна ємність для приготування однойменної страви східної кухні тажину, тажин має конусоподібну кришку.
Кераміка здавна є благородним матеріалом, а з розвитком сучасних інноваційних технологій вона отримала гідне місце на кухні багатьох господарок.

Чайний керамічний набірІнтернет-магазин HozDom.com пропонує Вам обрати керамічний посуд: каструлі, сковорідки з керамічним покриттям, керамічні ножі, воки. Ми не тільки пропонуємо купити у нас товар, але можемо просто проконсультувати щодо приготувань та правильного використання керамічного посуду - він вимагає виняткового догляду! Телефонуйте та наші менеджери обов'язково допоможуть Вам з вашими питаннями.