Не знаєте досі як видаляти чи виймати кісточки вишні?

Яким тільки способами та методами не вилучалися кісточки з вишень. Використовуючи підручні засоби та фантазію, господині з мученицьким виглядом простоювали годинами над підступними ягодами з мріями про бажане варення. Залучення всіх членів сімейства до витончених методик видалення кісточок знайоме з дитинства кожному ласуні.
У результаті спосіб вилучення кісточок за допомогою штиря та упору з діркою виявився найпрактичнішим і зручнішим. І саме цей варіант пристосувань набув широкого поширення. Сучасні видавлювачі кісточок в основному виготовлені з пластику. Лише штир для видавлювання залишився металевим.

Машинка для видалення кісточок з вишень

Найпопулярніший прилад для видалення кісточок вишень — відділювач кісточок Leifheit 37300. Цей девайс здатний набагато швидше і якісніше відокремити кісточки від м'якоті вишні. Відро вишень за годину! Можна не сумніватися у повній компенсації Ваших витрат часу. При цьому сік вишень не тече у Вас по руках, викликаючи роздратування, алергію або спазми в шлунку. І всю родину не доведеться збирати довкола врожаю вишень. З апаратом для видалення кісточок з вишень Leifheit 37300 впорається навіть Ваш молодший Єлисейка, пообіцяйте йому пінку з варення!

Звичайно, при сучасному погляді на кухню та харчування варто задуматися про матеріали, що використовуються в новомодній техніці. Виймач кісточок вишні Leifheit 37300 виготовляється з екологічно чистого пластику. Європейська якість не викликає сумнівів навіть у прискіпливого покупця. Додамо сюди простоту і швидкість 12кг/год, що дає можливість зробити рутинний і жахливий процес діставання кісточок з вишень рідкісним задоволенням.

Пристрій для видалення кісточок з вишень Leifheit 37300 швидко впорається з обробкою великого обсягу ягід. Зафіксуйте прилад на гладкій поверхні столу, засипте чисту вишню та сміливо видаляйте кісточки, натиснувши на виштовхувач. Безперечно Ви відчуєте приплив радості, наскільки близько виявиться зняття першої проби з варення!
Відмовитися від вишневого варення непросто, тим паче користь вишні для населення середніх широт безперечна. В ній ідеально збалансовані цукри, органічні кислоти, вітаміни (А, В, С, РР), пектинові речовини, мінеральні солі міді, заліза, магнію та йоду.

При термічній обробці та консервуванні рекомендується очищати вишню від кісточок, тому що в них міститься отруйна речовина амігдалін, яка в організмі людини розпадається з утворенням синильної кислоти. Ось і прийшов кінець мукам вивільнення вишні від неугодних елементів! Вишні окремо – кісточки окремо! Причому тут доречно нагадати, що прилад для видалення кісточок вишень Leifheit 37300 впорається і з черешнею, і з оливками. ось за це вже окреме йому (приладу Leifheit 37300) «спасибі».
Здається, що тепер нікому не захочеться повертатися до фантазійного видалення кісточок із вишень, замість Вас машинка видалення кісточок Leifheit 37300 зробить урожай дорогоцінним делікатесом!

Відео. Як видалити кісточки з вишні чи черешні

Виймач кісточок з вишень можна купити в магазині кухонних аксесуарів HozDom.com.