торт - основа свята та урочистості

Турочистий винос торта – кульмінація будь-якого свята Саме торт є найбільш запам'ятовується стравою, яка асоціюватиметься з минулим гулянням.

З гідністю подати головне частування, поставивши елегантну точку в сервіруванні, можна лише у спеціальному блюді – тортівниці. Нерозумно розраховувати, що картонні магазинні коробки або обробні дошки, накриті серветкою, зможуть скласти ефектний ореол для завершального акорду, яким має стати кулінарний шедевр і гордість господині. Саме тортівниця покликана посилити враження унікальності події та естетичної досконалості сервірування святкового столу.
Увага зосереджено, світло приглушене, свічки, музика та – унікальна страва, красива та зі смаком подана, назавжди осяде в осередках пам'яті гостей та винуватців урочистостей.

тортівниця - зберігання тістечка

До всього іншого, залишки торта найзручніше зберігати в тій же компактній і зручній тортівниці.
Отже, абсолютно точно тортівниця має право бути в арсеналі домашнього господарства. Якою вона буде – питання індивідуальних переваг.

Широка плоска страва, рідше овальна або фігурна – торт може бути з різних матеріалів: порцеляна, дерево, пластик, кераміка або кришталь.

Для чого потрібна тортівниця

Тортовниці з кришками зручні не тільки для подачі на стіл, але і для зберігання і перенесення тортів, тістечок і пирогів. Торти, приготовані заздалегідь до наміченої події обов'язково зберігати закритими для запобігання попаданню вологи та бактерій з повітря, щоб уникнути псування та втрати презентабельного вигляду. Навіть при зберіганні в холодильнику є небезпека поглинання сторонніх запахів і обвітрювання настільки крихкого десерту. Так що кришка знадобиться у практичних цілях. До того ж на багатьох примірниках є ручка для транспортування тортівниці, що дозволяє доставити кулінарні шедеври неушкодженими в гості або пікнік.

Тортівниці з кришками можуть бути різних розмірів та дизайнів: круглі, у вигляді ягід, фруктів та квітів, з ажурними краями, різних кольорів, з контрастними кришками, які можуть бути виготовлені з відмінного від тортівниці матеріалу.
 

Головне достоїнство таких тортівниць – практичність. Під кришкою не тільки збережеться ласий десерт до подачі на стіл, а й після урочистостей туди ж сховаються його залишки. Можна використовувати тортівницю з кришкою і для зберігання та перенесення не тільки солодощів. Вона збереже об'ємні печінкові торти, рибні суфле, м'ясні рулети та «Наполеон» з морепродуктів. Чудово захистити в ній від вологи і мікробів бутерброди, що залишилися, воловани (особливо з ікрою), тарталетки.
Можна знайти багато ідей для використання тортівниці з кришкою. Тим не менш, важливою умовою придбання має стати якість матеріалів, що використовуються у виготовленні тортівниці.

тортівниця з порцеляни

Які бувають торвиці

У світлі останніх років, матеріали повинні бути екологічні і не взаємодіяти з продуктами, не видавати неприємних запахів або (боже борони) не залишати слідів на продуктах.
Якщо ж йдеться про парадну подачу торта, не обійтися без тортівниці на ніжці. Така тортівниця не лише надасть сервіруванню вишуканості, а й, піднімаючись над столом, залишить місце і для інших десертів.

Тортівниці на ніжках можуть бути укомплектовані лопаткою для торта, креманками або розетками. Втім, всі подібні аксесуари можна підібрати до тортівниці та самостійно.

Можна для більшої естетичності придбати тортівницю на кілька поверхів, що посилить ексклюзивність не лише торта, а й урочистості взагалі. Тут найбільше підійдуть порцелянові або кришталеві варіанти, круглі або з фігурними краями, одно або багатоповерхові.

тортівниці з кришкою

Не варто боятися за цілісність тортівниць на ніжці, вони досить стійкі і не такі вже тендітні, як здаються. Втративши таку тортівницю, її не так легко розбити. виробники (навіть китайського походження) використовують міцні загартовані матеріали. Зате ефект від тортівниці на ніжці – неперевершений. І саме це буде найрадіснішим і незабутнім враженням від минулого свята.
 

Не варто забувати про головну страву урочистої події. будь то ювілей, весілля або дитячий день народження – гості завжди чекають на Його Величність Торт.
Подбати про те, щоб подача ласощів придбала гідне оздоблення насправді дуже просто. Тортівниці на будь-який смак очікують свого застосування у сервіруванні та збереженні найкращих якостей торта. І кожна з них надасть Вашому шедевру ексклюзивності та досконалості.