Гусятниця, каченята і казан - різні типи каструль, основне призначення яких різняться між собою. Ми спробували розібрати в чому відмінність цього посуду.

алюмінієвий казан

Що таке казан

Казан - частіше чавунна рідше алюмінієва каструля, яка має дно напівкруглої форми. Усі казани продаються обов'язково з кришками. Котел в основному розрахований для приготування їжі не в домашніх умовах, на багатті або відкритому вогні. Алюмінієвий казан ідеальний для подорожей на природу та походів. Всі туристи обов'язково мають у спорядження такий посуд. У домашніх реаліях казан використовують для приготування плову, тушкованого м'яса, овочів, рагу та подібних страв. Козанки бувають як маленькими, так і великими.

каченятка скляна

Що таке каченята

Качівниця - це каструля з товстими стінками та дном. Каченята прогрівається рівномірно по всьому об'єму, тому їжа виходить ніжна і соковита, як при томлінні в повільноварці. Таку жаровню легко можна використовувати для приготування невеликих птахів, м'яса, овочів, риби, плову. У чавунних каченятах можна як запікати, так і готувати на газі або електроплиті.

гусятниця чавунна

Що таке гусятниця

Гусятниця - це жаровня великого обсягу для приготування птиці великих розмірів. Гусятниці підходять як для запікання, варіння та томлення продуктів, необов'язково птиці. Часто в ній готують кролятину, індичку, шматки м'яса.

керамічна гусятниця

Які бувають каченята і гусятниці

Гусятниці та каченята можуть бути як з литого алюмінію, так і чавунні, останнім часом часто продаються і стали популярні скляні жаровні. Але покупці все ж таки віддають перевагу перевіреним казанам з чавуну, найбільш універсальному посуду. Котел легко можна взяти із собою на природу. Мінус казанка - він не призначений для приготування птиці, трохи інша форма. Тому якщо ви все-таки готуєте птаха - вибирайте гусятницю, в неї можна і поставити каченяту, в якій готується качка або перепілка :).

Весь цей посуд, і гусятниці та каченята ви можете купити тут, в інтернет-магазині Hozdom.com. У продажу можна знайти всі типи жаровнів - чавунні гусятниці, скляні каченята, керамічні і звичайно ж алюмінієві казани. Нижче представлений блок із найбільш популярним посудом для приготування птиці.

Якщо у вас залишитися питання або ви вагаєтесь у виборі гусятниці - телефонуйте, наші менеджери обов'язково проконсультують вас. Вдалих покупок!