Яйцеварка Russell Hobbs Stylo 14048-56

Тобі яйце некруто чи круто? Цілком традиційне сімейне питання буде виконано точно, якщо вчасно зняти каструлю з цим улюбленим багатьом продуктом з газовою або електричної конфорки і швидко охолодити її внутрішній вміст струменем проточної води. Начебто все просто, та ось невдача, дуже часто потрібний момент пропускається і, що прозвучало перед приготуванням питання, виявляється марним. А замовнику доводиться їсти, що дають.

Вирішити проблему точного приготування яєць покликана унікальна помічниця – електрична яйцеварка. Спробувавши її хоч один раз у дії, багато скептиків кардинально змінять свою консервативну думку, що готувати яйця. просто, і для цього різні технологічні новинки на кухні зовсім не потрібні.

Яйцеварка PROFICOOK PC-EK 1139

Навіщо потрібна яйцеварка?

Ви теж вважаєте, що простіше варіння яєць і придумати нічого не можна. Багато господинь з Вами не погодяться. Витримати точний процес приготування для отримання потрібного результату дуже складно. Занадто «круті» або занадто рідкі яйця можуть серйозно зіпсувати ранковий настрій чоловікові, якщо він отримує зовсім не те, що хотів. Крім того, при готуванні традиційним способом в ранковому поспіху і спросоння іноді не виходить акуратно покласти яйця в каструльку з водою, або вода занадто гаряча, а яйця, що опускаються в неї, з холодильника так і норовлять тріснути. Є такі «витеклі» яйця приємно не багатьом.

Розумний побутовий кухонний прилад – яйцеварка, відгуки про роботу якої просто чудові, здатна дуже акуратно і точно зварити яйця за будь-яким бажанням. Гарний настрій і продукт, що вдало вийшов, дозволять із задоволенням почати робочий день і, як наслідок, досягти набагато більшого. Крім звичайного приготування яєць як готового до вживання продукту, яйцеварка допоможе отримати саме те яйце, яке необхідне згідно з рецептурою наміченої до приготування страви. Так фаршировані яйця, паштет, олів'є або будь-який інший салат, до складу якого входить цей продукт, за допомогою яйцеварки вийде просто чудово.

Яйцеварка Steba EK 3 PLUS

Можливості яйцеварки

Електрична яйцеварка буде гарною помічницею на кухні протягом усього дня. Вона легко приготує варені яйця, виконуючи будь-які побажання кожного члена сім'ї. Вкруту, некруто, дієтичну яєчню, без шкаралупи, в мішечок, загалом так, як Вам буде завгодно. Достатньо виставити час згідно з рецептурою приготування на таймері або ступінь жорсткості спеціальним регулятором. При цьому стежити за процесом приготування зовсім не потрібно, після готовності прилад сам підкаже, що яйця вже час виймати звуковим сигналом.

Принцип роботи електричної яйцеварки

Принцип роботи яйцеварки ґрунтується на паровому приготуванні страв. Тобто яйця не варяться у воді, як це відбувається при традиційному приготуванні на плиті, а обволікаються парою, доходячи таким чином до потрібної консистенції. Отримати бажаний вид варених яєць дозволяє електронний таймер, час за яким виставляється відповідно до заздалегідь вивіреної виробником рецептури. Тому вам досить буде зробити кілька простих кроків. Спочатку закласти необхідну кількість яєць та залити воду в ємність приладу, вибрати потрібний рецепт для яйцеварки та встановити режим приготування регулятором. Далі залишається почекати звукового сигналу, вийняти тримач із яйцями та охолодити їх під проточною водою.

Як багато хто встиг помітити, яйцеварка є деяким різновидом електропароварки і, звичайно, не використовувати можливості приготування на пару цим приладом було б не логічно. Багато виробників комплектують моделі електричних яйцеварок спеціальними чашами, що дозволяють готувати й інші дієтичні страви, у тому числі відому всім глазунню. Тому, якщо Вам потрібна яйцеварка-пароварка, дивіться наявність в комплектації пристрою знімної чаші для готування на пару. Практична більшість приладів, які є в нашому каталозі яйцеварок, нею комплектуються.

Яйцеварка Trisa Eggolino 7397

Характеристики яйцеварок

Як і кожен електричний прилад, яйцеварки мають низку параметрів, що дозволяють покупцю підібрати найбільш оптимальний для себе варіант. Серед характеристик внутрішнього оснащення потрібно виділити вид і потужність електричного пароутворювача, місткість за кількістю яєць, матеріал з якого виготовлений знімний тримач, чашу для приготування на пару, наявність відсіку для мережевого шнура, автоматичне відключення при простої та захист від перегріву.

Зовнішні характеристики визначають дизайн, форму та конструкцію, якою володіє електрична яйцеварка. Зокрема це матеріал кришки та корпусу (нержавіюча сталь, пластик, сталь), форма приладу (кругла, овальна, прямокутна із округленими кутами), габаритні розміри, розташування елементів управління, наявність підсвічування мережевого вимикача, прозора кришка і так далі.

Ми впевнені, що навіть багато хто з тих, хто сумнівався в придбанні такого, здавалося б, неординарного побутового кухонного приладу як яйцеварка, прочитавши наш невеликий огляд, точно вирішили придбати його найближчим часом. І це справді так, адже якщо купити електричну яйцеварку, то можна отримати безліч переваг, витративши на це невелику суму.

Тепер не доведеться простоювати біля плити, дивитися на якийсь час і сподіватися на вдалий результат приготування. Розумна техніка зробить все самостійно та на найкращому рівні. Кожен член сім'ї отримає саме те, що хотів - круто, некруто, глазунню і так далі. Чудовий настрій щоранку та чудовий апетит – все це дарує чудова помічниця на кухні – яйцеварка.