Інноваційна шнекова система віджиму соку неухильно приходить на зміну центрифужної, що застосовується в більшості сучасних соковитискачів.

Незважаючи на невелику потужність (близько 150 Вт), шнековий соковитискач за лічені хвилини виробить сік з будь-яких продуктів, включаючи трави та паростки пшениці. І який це буде сік!

Невеликі обороти не дозволяють процесу окиснення змінювати хімічний склад корисних речовин, вітамінів, і кількість соку буде наближатися до 100%. Тобто мінімум відходів, абсолютна якість соку та ще економія електроенергії! При цьому миття соковижималки зі шнековою системою віджиму не складе труднощів.

Тепер у домашніх умовах можна видавити сік із проблемних продуктів – граната, винограду, будь-яких трав і навіть віджати олію (з оливок, наприклад, або горішків).

Як працює шнек у соковижималці

Застосування в соковижималці суперміцного валу, що віджимає, з сучасного та екологічного пластику – шнека дозволяє ретельно подрібнити продукти, а потім перетерти їх через дрібне сито. Макуха при такій переробці залишається практично сухою, а кількість соку – максимально можливе. Та ще й піна не утворюється – обороти низькі. При шнековому віджимі немає нагрівання продукту, і сік виходить з природним ароматом, концентрований і максимально корисний. Холодний віджимання насправді є найдоцільнішим і не дозволяє соку втрачати орієнтацію на здоров'я.

шнекові соковитискачі

Треба знати, що мала потужність соковижималки шнека обмежує термін її безперервної роботи до 30 хв, але за цей час можна вже вичавити відро соку і давно насолоджуватися ним.

З м'яких або лежачих овочів та фруктів виходить пюреподібна маса, що нагадує самбук, що слід мати на увазі, перш ніж віджимати сік з усього, що під руку потрапить. Знову ж таки доведеться розрізати продукти при використанні горизонтальних шнекових соковитискачів на відміну від вертикальних варіантів.

Прийнявши все це до відома, не будемо забувати про явні і безперечні переваги шнекових соковитискачів у порівнянні з центрифужними побратимами.

садовий соковитискач

Горизонтальний шнековий соковитискач

Горизонтальний шнековий соковитискач зручний для трав'яних соків, ідеальний для дачного живлення та заготовок (Соковитискач VES "Садовий" 3005). Вона схожа на електром'ясорубку з міцним шнеком і може використовуватися не тільки для віджиму соку з будь-яких продуктів, що повз нього пробігали, але і подрібнювач спецій, кавові зерна, зробити пюре з будь-якої садової та городньої трави, включаючи часник, петрушку, кріп чи селеру. Шийка горизонтального апарату невелика, тому доведеться користуватися штовхачем, що завдає деякої незручності, зате результат не запиляється.

Соковитискач шнековий VES "Садовий"

Вертикальні шнекові соковитискачі

Вертикальні шнекові соковитискачі – найбільш оптимальний варіант для домашнього використання. Мало, що вони універсальні за видом продуктів, що пропускаються через неї, навіть особливо твердих, вони ще мають великий завантажувальний отвір, що значно полегшує праці. Шнек такої соковижималки розташований вертикально, значить, продуктивність її буде вищою, ніж у горизонтальних варіантів (Соковитискач Hilton AE Slow 3263). Використовувати штовхач не потрібно, різати продукти не потрібно, тільки дивитися, як чарівний нектар наповнює посуд. Живі соки ллються, доставляючи здоров'я у такий простий і досконалий спосіб.

Соковижималка шнекова Maestro MR807, Соковитискач шнековий Maestro MR808 – безперечно унікальні моделі шнекових вертикальних соковитискачів. Потужність 150-200 Вт, всі переваги шнекового віджиму, низькі обороти – сік з такої соковижималки у %-ному співвідношенні віджимається на всі 100. Завдяки міцним, зносостійким деталям цих апаратів можна забути про поточні ремонти, та й екологічність матеріалів бездоганна.

Найголовнішою перевагою соковижималок Maestro MR807, Maestro MR808 є можливість завантаження цілих фруктів та овочів – це безперечна перевага, яка є вагомим аргументом на користь покупки саме такого варіанту.

Ручні шнекові соковитискачі

Існують і ручні шнекові соковижималки, але ці моделі роблять процес віджиму більш трудомістким.

Все ж хотілося б не докладати додаткових зусиль, а щасливо спостерігати за чарівним процесом – живильною вологою, що ллється, дарує настрій, чарівні аромати літа, свята і життя як такого, повного здоров'я і особливих моментів. Завдяки шнековим соковитискачам.

Інтернет-магазин товарів для дому HozDom.com пропонує Вам купити шнекову соковижималку для виробництва соку в домашніх умовах. Ви зможете швидко отримувати до 80% соку більше, ніж у звичайних соковитискачах.