Морозиво – найулюбленіші ласощі дорослих і дітей. Його їдять і в кафе, і на вулицях, і вдома. Але, не всі знають, що таке ж смачне морозиво можна приготувати і в домашніх умовах. У цьому допоможе таке чудове диво техніки, як морожениця для дому. Купівля морозива влітку, до речі, стане чудовим вкладенням коштів. Оскільки за допомогою неї можна приготувати не тільки всіма нами улюблене морозиво, а й молочні коктейлі, сорбент із льодом, йогурти, інші напої та екзотичні страви. Зараз вибір морожениць величезний.

В даний час виробники постачають на ринок все новіші та покращені моделі морозиць. Серед них найпоширеніші – це електричні морожениці. Вони можуть бути найпростішими, без будь-яких дизайнерських штучок, або супершвидкісними, спрямованими на досягнення найвищого результату.

Ціна морозива цілком прийнятна для різних соціальних верств. Мінімальна вартість морожениці Ariete становить 25 доларів, а максимальна сягає 1000 доларів морожениці Delonghi.

Найпопулярніші класи цього пристрою – це електричні морозива з електромотором, який надає руху мутовки (ємності для морозива). Найвідоміший вид цього класу – настільна морозива, в яку можна класти лід та сіль. На приготування суміші морожениця забирає від 15 до 30 хвилин. Є й інші типи електричних морозива з морозильними камерами - морозива повного циклу. Вона найзручніша у своєму класі. При її використанні вона швидко включить заморозку, а особлива лопатя почне обертати суміш, при цьому, не дозволяючи їй прилипнути до стінок пристрою, що робить консистенцію морозива більш однорідною. Але такі морожениці досить дорогі і вважаються професійними. Для домашнього використання в основному купують електричні морозива, які дозволяють робити суміш без автозаморозки. Такі морозива доступні і дозволяють приготувати від 1 кг морозива відразу. Правда щоб отримати готовий продукт доведеться почекати 10-12 годин заморозки, після суміші в морозиві. Якщо Ви нетерплячі, можна приготувати щербет або холодний йогурт. На його виготовлення піде менше часів, ніж очікувати на заморозки 12 годин.

Є ще один клас – механічні морожениці. Їх пристрій залишається незмінним протягом сотень років. Вона є невеликим дерев'яним цеберком, у центрі якого знаходиться особливий металевий контейнер. Щоб приготувати порцію морозива в такій моделі доведеться трохи попрацювати руками близько 30 хвилин, самостійно обертаючи ручку пристрою.

Тут представлені деякі види морожениць. Вивчити всі тонкощі користування пристроєм можна в інструкції до апарата.

Морозиво приготовлене вдома продукт не міститиме жодних консервантів, як магазинне морозиво, а приготувати з нього можна буде численні десерти з додаванням фруктів та напоїв.

Матеріал "Морожениця – диво техніки?". Використання інформації лише з дозволу магазину дрібної побутової техніки Хоздом.com

Тут Ви можете вибрати морозиво: https://www.hozdom.com/Morozhenicy---194_350