Як правило, з настанням холодних осінніх днів, на противагу зниженню температури повітря підвищується кількість різних вірусних захворювань. Давно стало звичним використання імуностимулюючих препаратів, БАДів (біологічно активних добавок) для зміцнення захисних сил організму, як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Однак не слід забувати і про те, що завжди існували натуральні продукти рослинного походження, які можуть бути відмінним засобом зміцнення захисних сил людського організму. Йдеться про використання лікувальної сили пророслого зерна, яке вже давно застосовується для профілактики та лікування сезонних і не тільки сезонних захворювань.

Зерно різних культур має різну лікувальну дію на організм людини, тому бажано знати, що і коли використовувати для отримання оздоровчого ефекту. Так пророщену пшеницю використовують при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, порушенні мікрофлори кишечника, корисне таке зерно хворим на цукровий діабет, алергічними захворюваннями, людям, які страждають надмірною вагою. Введення в раціон пророщеної пшениці покращує стан волосяного покриву, зміцнює нігті, робить шкіру здоровішою.

Усім відомий звичайний городній гарбуз є постачальником незвичайного за своєю цінністю насіння, яке в пророщеному стані благотворно впливає на нервову систему людини. Є хорошим   засобом профілактики гіпертонії, що використовуються у профілактиці та лікуванні простатиту.

«Вівсянка, сер!» Для більшості з нас такий початок дня не самий багатообіцяючий, проте як би там не було, проте, правда полягає в тому, що по поживності і співвідношення вітамінів, вуглеводів, жирів і білків зерно вівса стоїть на першому місці. Відвар вівса застосовується в онкології як відмінний очищувальний засіб у період лікування хімічними препаратами.

Ціннім компонентом нашого раціону може бути й насіння гречки, але не звичайної темної, яку ми маємо. купуємо в магазині, а зеленою. У такого зерна зародок не пошкоджений, і він годиться для пророщування. Вживання гречки буде особливо корисним людям страждаючим захворюваннями судин як артеріальних, так і венозних.

Слід пам'ятати, що пророщене зерно виявляє свої лікувальні властивості при регулярному вживанні, як і більшість рослинних препаратів. Перед початком прийому пророщеного зерна було б правильно проконсультуватися у фахівця або лікаря, що розбирається в даному продукті. При виборі насіння для пророщування, слід звертати увагу на їхню якість (зерно може бути протруєним, містити кишкову паличку, уражене грибком тощо), купуючи насіння не на стихійних ринках, а у перевірених постачальників.

У наш час за наявності бажання та відсутності ліні знайти інформацію щодо застосування пророщеного зерна зовсім неважко, не складе великої праці та його пророщування. Враховуючи той факт, що запаси мінералів і вітамінів в осінньо-весняний період в організмі неухильно зменшуються, використання пророщеного насіння може бути хорошим і недорогим способом поповнити ці запаси.

Використовуючи такі прості, натуральні та недорогі природні продукти для зміцнення такого дорогого для нас здоров'я, можна різко зменшити кількість днів проведених у суспільстві лікаря. 

А такий апарат як пророщувач насіння та зерна набагато полегшить вирощування. Він автоматично зможе контролювати процес пророщування зелені та інших культур.

Ідеальний прилад для пророщування насіння, вирощування пагонів та свіжої зелені в домашніх умовах. Можливість одночасно пророщувати до 4 видів насіння.

Здоров'я вам і душевного світу!