Що таке кухонний комбайн

Кухонний комбайн – це процесор (мотор) із чашею, який керується за допомогою кнопок. Мотор запускає до обертання ножі, за допомогою яких і відбувається процес нарізки. Чим більше обертів за хвилину, тим краще процесор і тим швидше відбувається подрібнення або інші функціональні дії.

Які кухонні комбайни є

Вибір кухонних комбайнів не такий великий, як вибір блендерів. Кухонні процесори – це дорога техніка, тому кожен виробник намагається випускати або вузькоспеціалізовані кухонні машини або парочку стандартних моделей. Наприклад такі торгові марки як Kenwood, Clatronic випускають свої кухонні комбайни, в основі яких тістомішалка, а все інше вже йде як плюс. Так що такі моделі навіть не можна назвати багатофункціональним кухонним процесором. У нашому розумінні кухонний комбайн – це техніка, яка дозволяє нарізати різними способами, подрібнити, перемолоти, працювати як м'ясорубка, змішувати, натирати і т.д. . Такий багатофункціональний кухонний комбайн зараз складно знайти, тому що він повинен не просто мати купу насадок та можливостей, а й мати потужність не менше 700 Вт. Виробники, які ще випускають найбільш наближені до таких кухонних машин – це Bosch, Vitek, Philips, Moulinex, Braun.

Кухонний комбайн MPM MRK-11

Також багатофункціональним процесором можна назвати блендер vitek vt-1480. Крім того, що машина має кухонний блендер, він використовується як чаша з ножами для нарізки. Ніж для подрібнення продуктів у блендера кілька і навіть ніж для нарізки кубиками. Досить популярний ніж для нарізки кубиками з'явився торік у кількох моделях блендерів та кухонних комбайнів у таких виробників Vitek, Moulinex, Philips.

Зараз найбільш оптимальним вибором для кухні можливий варіант кухонного комбайна без соковижималки та м'ясорубки. Так як ви не отримаєте таких результатів як в окремій техніці. Хоча якщо місце на кухні не дозволяє розставляти таку кількість кухонних предметів, тоді варіант кухонного комбайна із соковижималкою та м'ясорубкою чудовий вибір. Функціональність кухонного комбайна залежить від кількості насадок. Стандартними насадками в комбайні завжди йдуть шатківниця, нарізка скибочками, подрібнення, терка, блендер, міксер. Кількість розрізних ножів варіюється від 5 і більше. Як додаткові можуть бути універсальний соковитискач, цитрусовий соковитискач, м'ясорубка, тістомішалка.

Кухонний комбайн VES 3001

Потужність кухонного комбайна

Потужність кухонного комбайна впливає швидкість приготування і здатність зробити якісніше роботу, на жаль при цьому електроенергії використовується більше. За потужністю комбайни можна поділити на прості до 500 Вт, від 500 до 800 Вт та напівпрофесійні домашні помічники понад 1000 Вт. Кухонні комбайни до 500 Вт як варіант помічника на дачі, невеликій кухні, гуртожитку. Вони досить недорогі і можуть мати багато функцій. Наприклад кухонний комбайн Scarlett SC 145 при своїй потужності в 300 Вт має блендер з чашею, міксер, 2 швидкісні режими + імпульсний, ножі для подрібнення і ножі для нарізки, змішування, скибочками, збивання рідких продуктів, різні терки. А ціна такого апарату – 40 доларів. Такі моделі можна зустріти у всіх виробників.

Чаша кухонного комбайна

При виборі кухонного комбайна також дивіться на чаші, оскільки їх може бути кілька. Міцність чаші важлива, адже це основа процесора і якщо вона трісне або зламається, то вся функціональність приладу піде на смарк. Тому удароміцність чаші перевіряйте обов'язково. Чашки кухонного комбайна можуть бути зроблені з скла, пластика, металу 18/10. Об'єм чаші кожного кухонного комбайна різний від 0,5 л. Тут уже дивіться за вашими потребами.

Кухонний комбайн Clatronic KM 3648 titan

Де купити кухонний комбайн для дому

В інтернет-магазинах вибір кухонних комбайнів дозволяє ретельно переглянути та порівняти всі моделі приладів. В інтернеті багато відгуків, порад як вибрати кухонний комбайн, який краще за кухонний комбайн. Але у Вас у пріоритеті завжди повинні стояти головні функції, які має виконувати кухонна машина, а потім уже відсортувати за додатковими ознаками.

Звичайно ж така техніка для дому як кухонний комбайн завжди потрібна, але багато хто досі обходиться без таких апаратів і навіть не збирається купити його. Мінуси кухонного кобайна в тому, що він займає багато місця, важко миється. Досвід та практика показує, що краще купувати такий кухонний комбайн, який має тільки такі функції, якими ви реально користуватиметеся, а для інших приготувань краще купувати окремі прилади. Невже вам потрібна морожениця в кухонному комбайні?

Відео як вибрати кухонний комбайн і на що звернути увагу при виборі