Бутербродниці для тих, хто хоче заощадити час і за хвилини насолодитися швидким сніданком. Хрусткі сандвічі особливо люблять діти, а розпещені їжаки із задоволенням скуштують оригінальний трикутний бутерброд. Також це швидкі сухарики до Dашого гарячого обіду. А помити таку бутербродницю Вам нічого не варте, тільки візьміть у руки серветку і протріть (для полегшення, робіть це відразу після використання).

На вигляд вони дуже схожі з вафельницями, як і ті складаються з великих двох тарілок-пластин антипригарного покриття, посередині з ребристим виступом. При щільному з'єднанні тарілок разом і сильному нагріванні перетворять Вашу м'яку скибочку хліба на хрумку родзинку до Вашої трапези.

Бутерброд – це стандартний сніданок практично кожної людини. В основному через те, що їхнє приготування не займає багато часу. Але одноманітність згодом набридає. У цьому випадку Ваше становище може врятувати бутерброд, тобто – бутербродниця.

Бутерброди з сендвічниці мають своєрідний смак. Точніше, смаки. У цього чудово винаходи "диво-техніки" кілька функцій: мало того, що воно може розігріти бутерброди, але ще запекти їх. Ця оригінальна бутербродниця зробить також апетитну хрустку скоринку. Завдяки їй, Ви можете отримати бутерброди в домашніх умовах краще, ніж у якомусь кафе. Сендвічниця має властивість "запаяти" начинку в бутерброд, природно начинка кладеться між двома шматочками хліба. Хліб має бути трикутною формою.

Бутербродниця працює подібно до еволюціональної вафельниці, оскільки вона забезпечена пластинами з антипригарним покриттям. Достатньо пару хвилин для того, щоб отримати гарячі неповторно смачні бутерброди. Через величезну різноманітність видів начинки такі сендвічі ніколи не приїдуть! Завдяки своїй неперевершеній трикутній формі можна ще більше урізноманітнити свою ранкову трапезу. За допомогою цієї невеликої кухонної техніки можна приготувати рум'яні пиріжки за дуже короткий час. Тільки дріжджовим тестом тут потрібно знехтувати, воно не підходить для випікання на даному апараті. Можна використовувати листкове тісто або тонке прісне тісто здобне, які завжди є у продажу в готовому вигляді. Купити сендвічницю – це означає раз і назавжди звільнити себе від питання, що відвідує вранці: "що ж з'їсти на сніданок?", а також дасть Вам більше вільного часу та позитивний настрій на весь день!