Коктейлі з фруктів, ягід, овочів – смузі – прохолодні та корисні напої, що містять у собі максимум вітамінів, мінералів та клітковини. Щось корисніше та смачніше важко придумати. Тим більше, що смак смузі залежить тільки від автора і несе аромати улюблених інгредієнтів. Суміші з соків, льоду та фруктів або овочів, молоко, кефір, йогурт і навіть вівсянка, морозиво, кава та шоколад, мед та сухофрукти – варіабельності смузі немає межі, як немає межі фантазії і пристрастям кожного смакує смузі.

Гарний смузі блендер плюс пара хвилин і наявні продукти з холодильника – смузі п'ється негайно і не відходячи від каси. Втім, можна тримати його в холодильнику до 48 годин, але його цінність зменшується в геометричній прогресії.

Прекрасний засіб для вгамування спраги та легкого почуття голоду і в літню спеку, і в зимову холоднечу. Холодні, гарячі, заморожені – ніщо так смачно і швидко не додасть сил та здоров'я, як улюблені смузі.

Наявність у смузі не оброблених продуктів – фруктів, овочів, трав та молочних продуктів – дозволяє організму насититися раціоном вітамінів, мінералів, природних ферментів та біологічно активних речовин в одному коктейлі, складеному у правильних пропорціях. Не варто з'їдати кілограмами сирі овочі та фрукти у пошуку захисних сил організму важкими зимовими місяцями або намагатися охопити неосяжну кількість ягід, фруктів, овочів, городніх та лісових, у благодатний літній сезон. Легко прості рецепти смузі втілять у життя швидке поєднання всіх необхідних поживних речовин в одній склянці.

Блендер Trisa Stand Blender Trisa Vital Fit 6927.4 =

Приготування смузі в Блендері Hilton SMS 8130 SMOOTHIE WHITE, блендері VITEK VT-1474 або Блендері HILTON SMS 8140 дійсно дуже просте заняття і забирає кілька секунд.

Засипати продукти в блендер, обробити до густої однорідної пюреподібної маси – і смузі готовий до вживання. Можна прямо зі спеціальної склянки. А особливий неповторний дизайн Блендера Hilton SMS 8130 SMOOTHIE WHITE змусить повертатися до цього процесу з усмішкою та світлим настроєм, не раз і не два, особливо вранці, щоб перетворити початок кожного дня на свято.

Смузі дуже зручний напій, він швидко готується і дуже смачний. Найпоширеніший смузі – полуничний – не самотній серед ягідно-фруктових десертів. Суміші фруктів та ягід на основі соків або молочних продуктів швидко та з користю вирішують проблему перекушування. Овочеві смузі з моркви, броколі, буряків та інших городніх радостей додадуть різноманітність мізерному дієтичному обіду, не торкнувшись якісної складової необхідного набору речовин, життєво важливого для нормального функціонування організму. За великим рахунком, у смузі можуть бути будь-які продукти. Наприклад, зелені чаї, трави, мед, вівсяна крупа. втім, все, що улюблено або вважається прийнятним для їжака.

Блендер для смузі з пляшкою MPM MBL-20


Для дієтичного харчування смузі – ідеальна страва, адже саме вона фантазійно і вміло наповнює тужливий по їжі організм речовинами, без яких функціонування субстанції, що худне, може перетворитися на хворобу.

Вибравши правильні рецепти для смузі, організм буде приємно обдурити мінімум калорій несолодких фруктів і овочів і максимумом користі при смачному вітамінному напою, що радує око, що створює відчуття повноцінності харчування.
Приготувати смузі просто, змішавши в блендері Trisa Stand Blender Trisa Vital Fit 6927.4712, блендері KitchenAid Artisan K400 5KSB4026EKG, блендері ECG Mix&Go SM 3510 - 0.6 л кілька інгредієнтів.

Блендер Trisa Nutri Blender Energy Boost 6928.8312

Овочеві смузі, фруктові смузі, ягідні смузі із сезонних або заморожених ягід – будь-які фрукти та овочі можуть стати основою повноцінної смузі.

Дієтичний смузі для блендера Hilton SMS 8130 SMOOTHIE WHITE:

  • вівсяні пластівці, банан, апельсин, йогурт натуральний.

За допомогою блендера Hilton SMS 8130 SMOOTHIE WHITE перетворити все це на густий коктейль і, переливши у велику склянку відразу випити і відчути заряд повноцінної енергії, що наповнює кожну клітину тіла.

Блендер стаціонарний Hilton SMS 8130

Традиційний смузі з полуницею для блендера HILTON SMS 8140 потрібно подати з часточками лайма та листочками м'яти у склянці.

Полуниця, банан, сік лайма, лід і м'ята – його складові, але успішно замінювані в будь-яких пропорціях для Вашого особистого рецепту.

Не оброблені фрукти, ягоди та овочі чекають на вас у поєднаннях, на які вистачить Вашої кулінарної фантазії і яка не може підвести в такій простій і корисній страві – смузі.

Блендер стаціонарний SMS 8140

Блендер HILTON SMS 8140 і блендер Hilton SMS 8130 SMOOTHIE WHITE за кілька секунд перетворять фонтануючий достаток задумів на дивовижні не лише за змістом, а й за красою вишуканості.

Інтернет магазин госптоварів для дому HozDom.com завжди зможе допомогти Вам з вибором блендера для приготування смузі та напоїв, коктейлів. Ми з задоволенням проконсультуємо і допоможемо купити бленедер для приготування коктейлів і смузі.