Кожен захочеться по вафельці або Даєш вафлю кожному !  :)

Бельгійські вафліАроматні, хрусткі, ніжні, фігурні, затишно-домашні вафлі підрум'янять Вам сучасні вафельниці прямо на столі без особливих турбот. Смак родом з піонерського дитинства, відчуття свята та безтурботності. Чарівний початок нового дня приносить сніданок, приготовлений із фантазією. Прості ласощі з начинками і без стану вишуканими і улюбленими. Чудові спогади про вафельні трубочки з вареним згущеним молоком або горішками створять сонячний настрій на весь день. І лише для цього треба мати під рукою вафельницю, рецепт і трохи бажання зробити своє життя яскравішим.

 

Що таке електрична вафельниця та принцип роботи вафельниць

Електровафельниця для бельгійських вафельЕлектрична вафельниця компактна та зручна. Вона складається із двох пластин певної форми, які створюють фігурні вафлі. Тісто наливається між пластинами, вони з'єднуються, нагріваються і вафля запікається між ними. Перевага нових агрегатів у тому, що вони дуже щільно закриваються, тому тісто з них не витікає. Природно, лити його бездумно все одно не варто. велика кількість зайвої рідини захоче залишити техніку та забруднити стіл.

А для того, щоб вафлі не пригоряли, всі вафельниці мають антипригарне покриття, яке можна і в посудомийній машині з успіхом помити. Про готовність вафель підкаже індикатор. 5 хвилин – і радує Вас романтичний сніданок із теплими вафлями.
За допомогою налаштувань термостата можна експериментувати зі ступенем засмаження вафель. Регулюючи температуру та час випічки, Ви отримаєте підрум'яне вафлі саме на Ваш смак: з хрусткою скоринкою або м'які.

Які вафлі бувають. Типи вафельниць. Бельгійські електровафельниці

Моделі вафельниць з більш товстими плитками і з великою кількістю вафель, що одночасно готуються на них, називаються бельгійськими вафельницями. Бельгійські вафлі більш повітряні та високі. У бельгійських вафельницях лоточки для вафель глибші, завдяки чому зовні вафлі покриваються хрусткою скоринкою, а всередині залишаються м'якими. Такі вафлі відмінно підходять для сніданку та вишуканого дессерту. Але рецепти та креативне мислення дозволять випікати чудові страви основного меню з бельгійських вафельок.

Можна купити вафельницю для бельгійських вафель з будь-якою формою – круглі, квадратні, трикутні, у формі серця. Найпоширеніші рецепти для вафельниці, що готує бельгійські вафлі, вказуються в інструкції.
Деякі вафельниці дозволяють випікати по 2 і більше вафлі одночасно.
Електровафельниця для бельгійських вафель Clatronic WA 3275 готує одночасно 5 вафель. сердець, а вафельниця Clatronic Profi Cook 3169 WA - одразу 10 бельгійських вафельок.

Нещодавно з'явилася дитяча серія побутової техніки Winx від компанії Vitek. У цій серії є вафельниця для виготовлення бельгійських вафель. Вафельниця Winx by VITEK WX-1101 B. Прикол цієї електровафельниці в тому, що в комплекті йдуть палички. 100 шт, і кожну вафельку можна приготувати на паличці. Відмінне рішення для дитячих свят.

Вафельниця для тонких трубочок

Тонкі трубочки

Якщо ви віддаєте перевагу вафельним трубочкам або просто тонким вафлям, краще купити вафельницю для тонких вафель (трубочок). Вона відрізняється невеликою глибиною осередків, що дозволяє рівномірно пропікати тісто, і вафлі виходять однаково хрусткими як зовні, так і всередині. Саме такими вафлями Вас балувала мама чи бабуся у дитинстві. Такі вафлі називають «радянськими», і переважно наповнювати їх вареним згущеним молоком для повноти відчуттів.

Тонкі хрусткі вафлі вийдуть у вафельниці Clatronic 3277 HA. Теплі вафлі можна згорнути ріжком (як правило йде в комплекті вафельниці) і наповнити їх морозивом, яке теж можна приготувати вдома в морозиці, або трубочкою і наповнити їх улюбленим кремом, згущеним молоком або збитими білками.

 

Більше вафельниці. Вафельниці – Гриль – Бутербродниці

Деякі вафельниці дозволяють окрім вафель випікати сендвічі, гамбургери або робити гриль. У таких моделей зазвичай є 2-3 змінні плитки, звичайно, теж з антипригарним покриттям.

Найпомітніші на сьогодні: Вафельниця – Сендвічниця – Гриль Clatronic 3170 WA/ST (Bomann ST/WA 516 CB), Сендвічниця – Вафельниця Moulinex SW 2802 2 в 1 урізноманітнюють Ваше меню без витрат на додаткові прилади.

Вибираючи техніку, потрібно лише визначитися, які вафлі ти хочеш отримати – тонкі чи товсті, великі чи маленькі – і якої форми – прямокутні, круглі, квадратні чи серця. Вафельницю Ariete 198/5, наприклад, не дадуть діти сховати у шафу, її ексклюзивні вафлі та бутерброди стануть невід'ємною частиною сніданку. І веселого настрою, до речі.

 

Кексниця Clatronic MM 3336, апарат для приготування пончиків Clatronic DM-3127, апарат для пончиків Bomann CB 549 - це теж фігурні вафельниці, що випікають зі швидкістю "мафіни" та пончики.

Дизайн апаратів трохи відрізняється, але за габаритами вони всі приблизно однакові та важать близько 2 кг. Щоб прилад після роботи займав менше місця, краще купувати варіант, який має поглиблення електричного шнура. Потужність у вафельниць майже не відрізняється - 700 - 800 Вт або більше, що цілком вистачає для швидкого приготування вафельок або інших винаходів.

А ось до рецептури треба підійти з толком, почуттям, розстановкою, щоб вафлі все-таки не обдурили очікувань. Згодом знайдеться і особистий, найсмачніший і геніальніший рецепт, що незмінно призводить до бажаного результату.
Можна сміливо експериментувати з тестом для вафель, начинкою та назвою. Подати теплими, наприклад, назвавши їх "Брюссельськими", з морозивом, шоколадним соусом, полуницею. Або зі щербетом, назвавши їх «Атреком», на радість молодшого брата та своїм ностальгічним спогадам.

Треба сказати, сніданок не буде нудний і тривіальний, май Ви під рукою вафельницю. Як мінімум, гарним настроєм сім'я буде забезпечена. А поживність сніданку залежатиме від рецепту.

 

Відчуйте цей незабутній аромат, який створює справжнє свято! Здається, прості вафлі, а скільки чарівництва, сонця та напливу почуттів!

Матеріал "Які вафлі бувають, типи та види електровафельниць і що таке вафельниця?". Використання інформації лише з дозволу магазину дрібної побутової техніки Хоздом.com.

Тут Ви можете вибрати вафельницю: https://www.hozdom.com/Vafel-nicy---194_349