Для всіх, хто веде здоровий спосіб життя, сучасні мультиварки – це чудове кухонне обладнання, яке готує їжу під тиском.

Перевагами цієї побутової техніки є:

 • Індукційний нагрівач та надійна конструкція приладу з багатошаровою чашею з алюмінію з антипригарним покриттям за допомогою процесора здійснюється управління температурним режимом, тиском та випуском пари.
 • Ви легко приготуйте дієтичні страви на пару, молочні або розсипчасті каші з різних видів круп, а також делікатеси практично будь-якої складності. Комфортний режим підігріву дозволяє зберігати страви після приготування теплими протягом 12 годин.
 • Знімний контейнер чудово підходить для розігріву страв, а наявність спеціального клапана виключає «збігання» або «підтікання». Легкість в управлінні та простота приготування здорової їжі в недалекому майбутньому зроблять мультиварку головним приладом на нашій кухні.
 • Вибираючи мультиварку, варто звернути увагу насамперед на обсяг каструлі. Звичайно, краще, щоб вона була більшою. 4-ти літрова каструля приготує обід на 8-10 порцій, що зовсім не зайве. Залежно від Ваших потреб, визначтеся з кількістю автоматичних програм, а потім вже вирішуйте, чи варто купити брендову річ або за розумні гроші придбати нічим не гірший апарат менш відомих фірм. Причому різниця в ціні буде надто вагомою. Зовнішніх відмінностей ніяких. Залишилося розібратися з якістю. Ми знайшли для вас найбільш функціональні, але при цьому не варті. «ахових» грошей мультиварки.

Мультиварка AURORA AU 250

Компанія AURORA вирішила порадувати гурманів своїм корисним побутовим приладом - мультиваркою AURORA AU 250, яка має широкий спектр можливостей і просто незамінна для людей, які розуміються на здоровій їжі. З нею легко приготувати супи, каші на молоці, розсипчасті ароматні каші, парені овочі, мультиварка без проблем візьметься за випічку, гасіння, а може легко зробити йогурт.

15 автоматичних програм задовольнять будь-які кулінарні уподобання:

 • Варка – режим для приготування каш та плову;
 • Спека – аналог сильного вогню на плиті, можна і засмажку для борщу зробити;
 • Гасіння – здатна навіть найжорсткіше м'ясо змусити танути в роті;
 • Випічка – будь-які запіканки, пудинги, кекси – завсідники Вашого столу;
 • Пароварка – найдієтичніші та дитячі страви;
 • Макарони – не дамо їм перетворитися на кашу;
 • Коротка – створення красивої піджаристої скоринки;
 • Суп – тут і молочна каша ідеальна, не пригорить і не википить;
 • Розігрів – 20 хвилин інтенсивно нагріває вміст каструльки, потім перейде на режим збереження тепла.
 • Йогурт – функція термостату для йогуртів, кефірчиків, сиру.

Після кожного режиму мультиварка AURORA AU 250 переходить на збереження тепла.
Варто також відзначити великий обсяг робочої чаші. 5л. Приготувати обід для 10 чоловік – це цілком реально, так що свято у великій родині не буде перетворюватися на масштабну суєту на кухні. До того ж, спеціальне покриття має стійкий антипригарний ефект. Не варто хвилюватися, що ваш плов чи каша підгорить!
Герметичність приладу  дозволяє готувати їжу без додавання води та олії. Контроль за температурою, тиском та інтенсивністю подачі пари; дозволяє отримати готові страви, зберігши при цьому   форму продуктів та не розваривши їх. Вітаміни та інші корисні  речовини не піддаються окисленню і максимально зберігаються.
Режим відстрочення приготування на 24 години – ndash; мультиварка AURORA AU 250 приготує страву на час приходу з роботи або до сніданку.
Електронне управління, світлодіодний дисплей, таймер, великий паровий клапан для вологозахисту, корпус з екологічно чистого пластику з елементами з нержавіючої сталі плюс достатня потужність – 900 Вт – Технічні характеристики мультиварки AURORA AU 250 дуже переконливі.

При очевидній схожості з брендовими моделями (наприклад, Maruchi RW-FZ47) мультиварка AURORA AU 250 безсумнівно має прерогативу з'явитися на Вашій кухні, враховуючи досконалість не лише дизайну, а й внутрішнього вмісту. Функціональність мультиварки AURORA AU 250 не викликає сумнівів, а купівля дорогих моделей втрачає сенс.

Матеріал "Огляд мультиварки AURORA AU 250" підготовлений спеціально для Hozdom.com. Використання інформації лише з дозволу магазину дрібної побутової техніки Хоздом.com

Де купити Мультиварку?
Тут Ви можете вибрати мультиварки: https://hozdom.com/Mul-tivarki---194_382