Вафельниця-Бутербродниця-Гриль Esperanza EKT006W

Еелектричні вафельниці призначені для випікання виробів з рідкого здобного тіста. Дві смажені поверхні, рухомо з'єднані між собою, просмажують виріб з двох сторін, створюючи неповторний смак хрусткої ароматної випічки. Спекотні поверхні сучасних електровафельниць антипригарні, що дозволяє легко виймати з форм готові вафлі.

Малюнок на внутрішніх поверхнях ділиться на сегменти і має певну глибину, що відбивається на одержуваних вафлях, визначаючи тип вафельниці.
Вафельниці можуть випікати або об'ємні вафлі бельгійські, або тонкі хрусткі, родом з радянського дитинства.

Вафельниця для бельгійських і венських вафель

Вафельниці для бельгійських вафель

Вафельниці для бельгійських вафель мають глибокі візерунки на поверхні смаження, що при випіканні створює об'єм випічки з хрусткою скоринкою і м'яким внутрішнім. Вафельниці для бельгійських вафель у свою чергу можуть бути з квадратною (прямокутною) формою жаркових поверхонь. для випікання брюссельських вафель (Вафельниця Clatronic WA 3273, Вафельниця Tristar WF-2141) або круглі (овальні, фігурні) смажені поверхні – для льєжських вафель (Вафельниця Clatronic 3116 WA DS, Вафельниця Tristar WF-2118). На випікання таких вафель витрачається кілька хвилин залежно від потужності вафельниці.

Вибираючи вафельницю, насамперед, Ви вибираєте тип одержуваних у ній вафель. Плануючи купити вафельницю для бельгійських вафель, залишиться тільки вибрати форму, що сподобалася, деякі моделі пропонують випікати вафлі навіть на паличках (Вафельниця Vitek (Winx) WX-1101 BL).

Вафельниця для 4-х бельгійських

Вафельниці для тонких вафель

Меншою глибиною осередків характеризуються вафельниці для тонких вафель (Вафельниця для тонких вафель/трубочок Saturn ST-EC0152, Вафель 77 HA для тонких вафель/трубочок).

Відповідно, вони готують хрусткі вафлі, які в теплому вигляді просто згорнути в трубочку або конус. Найчастіше, конус йде в комплекті з вафельницею, що значно полегшує завдання досягнення кінцевої мети – тістечок з кремом, згущеним молоком або джемом.

Вафельниця для тонких трубочок Camry CR 3028

Інші типи вафельниць

Сучасні виробники не представляють вафельниці однофункціональними приладами, намагаючись додати додаткові суміжні функції.

Сендвічниця-Вафельниця VITEK VT-1593, Сендвічниця - Вафельниця Moulinex SW 2802 2 в 1, наприклад, мають знімні плитки для сендвічів та для м'яких товстих вафель.

Найчастіше вафельниці представлені у вигляді 3 в 1 – вафельниця/сендвічниця/гриль – зі змінними пластинами для приготування бутербродів та гриля. Незмінно пластини з антипригарним покриттям. Пластини для вафель із глибоким візерунком – бельгійського типу.

Такий функціонал зручний для кухні з невеликою площею (Вафельниця-Сендвічниця-Гриль Clatronic 3170 WA/ST, вафельниця-гриль-сендвічниця Trisa 7324, сендвічниця/вафельниця/гриль Steba SG 45 Cube, сендвічниця/вафельниця/гриль Steba SG).

Вафельниця-Сендвічниця МРМ MOP-17

Трансформувалися електровафельниці і прилади, що випікають рідке здобне десто і у вигляді горішків (Горішниця VES V-TO1, Горішниця Vitek Winx WX-1103). Або кексів (Кексниця Clatronic MM 3336), пончиків (Апарат/прилад для приготування пончиків Clatronic DM-3127 (Bomann CB 549)).

Пріоритет у виборі приладу для випікання вафель залишається за споживачем, який тепер точно визначить, який функціонал йому потрібен для зручного та швидкого отримання бажаних вафель (горішків, сендвічів, гриля, кексиків або всього цього разом і більше, частіше і без особливого клопоту).

Апарат для приготування 33 MC3 400

Наш магазин продає всі типи та види вафельниць більшості виробників таких апаратів. Ми із задоволенням допоможемо вибрати та купити вам прилад, який багато разів порадує вас та ваших гостей. Просто купуйте вафельниці у HozDom.com!