Електрочайник зі скла MPM MCZ-48

Чайник електричний сьогодні не просто необхідний атрибут будь-якої кухні. Це майже член сім'ї. Тому до вибору нового кухонного постояльця, який прийде на зміну старому чайнику, який чесно відпрацював своє, я підійшла з усією відповідальністю.

Вивчивши відгуки та поради, на кшталт «як вибрати та придбати електричний чайник» я була повністю впевнена, що готова до купівлі даного виду побутової техніки на всі сто відсотків.

Електрочайник PROFICOOK PC-WKS 1020 G

На що було звернуто увагу при виборі?

  • По-перше, – матеріал. Екологічність насамперед, ніякого пластику, тільки метал! Тим більше, був сумний досвід придбання чайника з пластмаси, запах якого псував не лише смак чаю та кави, але, здається, отруював усе затишне, сімейне життя.
  • По-друге, – Об `єм. Вирішила, що півтора літра вистачить, та й нагріватися швидше буде, і не громіздкий, впишеться в нашу малогабаритну кухню.
  • По-третє, – щоб чайник підключався до платформи, на якій стоїть через центральний електрод. Не потрібно ненадійних бічних контактів, які мають погану звичку підгоряти.
  • По-четверте, – сам нагрівач повинен бути прихований всередині дна чайника, а не розташовуватися на вазі всередині корпусу.
  • По-п'яте, – ціна. Було встановлено межу в 500 грн. І він не був подоланий!

Підсумок: після довгих мук і сумнівів, переможцем мого особистого «конкурсу чайників» стала модель електрочайника VITEK 1144SR. Металевий, об'ємом 1,5 літра, ціною 426 грн, приємного дизайну, який чудово вписався в інтер'єр кухні і гордо посів почесне місце попередника. Мабуть, як ноу-хау, виробники встановили музичний сигнал, який вмикається, коли закипає чайник. Починаємо жити та радіти! Але…

Далі – за наведеними вище пунктами.

  • Перше. Метал як матеріал корпусу цілком влаштовує, однак, якщо хочеться вимкнути чайник на самому початку закипання, – на так званій першій стадії кипіння, це стає проблематичним: нічого не видно, дивитися можна тільки зверху, відкривши кришку. Промахнулася я із матеріалом. Скло, мабуть, було б краще. Тут тобі і зручність, і екологія. Щоправда, розбити можна, впустивши, але ж ми ж акуратні господині!
  • Друге. Як показала практика, обсяг півтора літра недостатній для нашої родини з чотирьох осіб. Колишній чайник, на 2 літри, був зручнішим, і, на мою думку, більш економічним у сенсі споживання електроенергії. І тут мій вибір – повз мету.
  • Третє і четверте, що стосувалося підключення електрочайника до платформи та розташування нагрівального елемента, – без претензій (слава Богу, мабуть сучасні технології дозволяють робити це досить добре). Але з'ясувався несподіваний негативний момент: виробник явно пошкодував силового кабелю, і короткий хвостик. з виделкою вимагав установки чайника мало не впритул з розеткою. Ну хоч би на 15 сантиметрів довше!
електрочайник vitek vt 1144

Особливо скажу про функціонування цього, не побоюся цього слова, пристрою. Не порадував чайничок-то! Відключення після закипання, що є однією з головних зручностей електричних чайників, дуже запізнювалося. Заповітне клацання лунало тільки після того, як вода в чайнику починала вирувати так, що кришка підстрибувала. Зазвичай я вже не намагалася дочекатися автоматичного відключення, і вимикала чайник сама, вручну. І ось тут спрацьовував «приємний бонус» як звукового сигналу. Перші акорди «Місячної сонати» Бетховена, що видаються нашим чайником після вимкнення, і які із задоволенням слухала вся родина в перший день експлуатації нового кухонного постояльця, зараз викликають глухе роздратування, що переходить у ненависть. Мабуть, відчувши таке ставлення до себе, чайник став награвати улюблену мелодію по два рази: один раз – – відразу після вимкнення, другий – тоді, коли йому заманеться, причому проміжки між музичними вправами були різними і не піддавалися жодному аналізу.

Висновок: щодо нашої родини, то звуковий сигнал про вимкнення чайника – функція абсолютно марна і дратівлива. Було б краще, якби автомат відключення працював так, як треба, а не з тим жахливим запізненням, яке ми спостерігаємо.

  • Ну та п'яте, ціна. Недорого, але для чайника такої якості, мабуть навіть така, досить скромна ціна, – перебір.

Електричний чайник для дому кожен вибирає за своїми параметрами. У цьому матеріалі продемонстрований реальний досвід покупки Vitek. Наш магазин товарів для дому Hozdom.com може запропонувати до вибору величезний асортимент електрочайників для кухні торгової марки Vitek, так і багатьох інших брендів.