Якщо вже ви вирішили харчуватися правильною та здоровою їжею, то соковитискач у будинку стає предметом першої необхідності. Не факт, що для здорового травлення потрібно починати ранок зі склянки свіжого апельсинового соку, але протягом дня соки не тільки принесуть задоволення Вашим смаковим і зоровим рецепторам, а й підтримають імунну систему, наповнять організм мікроелементами і вітамінами, і навіть стимулюють потяг. Немає жодних сумнівів у малій придатності для цих цілей магазинних екземплярів. Та й особливою різноманітністю виробники соків нас не балують. Нехитрі рецепти, трішки фантазії і гарний універсальний соковитискач перетворять на жарт нескінченну боротьбу з авітамінозом! Звичайно, стара соковитискач може принести купу клопоту. Поки дочекаєшся кілька крапель жаданого соку – зійде сім потів від нарізки фруктів і безперервного очищення фільтра від макухи. Та ще миття!

Щоб зробити сік у соковижималці Clatronic AE 3150 (Profi Cook) не треба розрізати та очищати фрукти та овочі. Можна покласти відразу кілька яблук і спокійно піти, а за кілька хвилин повернутись і випити вже готовий сік. Приймальна горловина діаметром 7,5 сантиметром дозволить класти їх цілими, а шкірка, кісточки та живці видаляються в контейнер для відходів, даючи на виході чистий сік. Соковитискач вміє відкидати макуху з фільтра в спеціальний контейнер, і поки він не наповниться, (а 2 літри - це об'єм!), можна сміливо завантажувати нові і нові шматочки фруктів або овочів.

Щоб отримати доступ до контейнера, не доводиться частково розбирати прилад та зупиняти процес. Макуха можна використовувати для варення, дитячого харчування, як начинку для пирогів. Час безперервної роботи 1 хвилина, допустима для цієї соковижималки, може здатися досить малим, але за таку кількість часу соковитискач Clatronic AE 3150 встигає переробити 1 кг яблук або 1 кг томатів, або 1 кг винограду! У цьому чистота віджатого соку – до 97%!

Наявність 2-х швидкостей у соковижималці Clatronic AE 3150 – оптимальний варіант для всіх видів овочів та фруктів. Чим вона вища, тим простіше і швидше переробляються тверді плоди, і тим більше соку з них можна отримати. Великі швидкості люблять і моркву, і яблуко. З іншого боку, занадто високі швидкості протипоказані м'яким овочам та фруктам: плоди просто не встигають подрібнитися до потрібної консистенції, і частина соку залишається в макуху. Тому для цього використовується менша швидкість. Наявність 2-х швидкостей дозволяє приготувати сік як насиченої консистенції, з м'якоттю, так і освітлений. Який сік пити – справа смаку. Не відфільтрований корисніший для здоров'я, хоча виглядає далеко не завжди апетитно - діти відвертаються. А відцідити сік до кристальної прозорості, мабуть, жоден апарат не зможе.

Отже, на хорошій постійній швидкості потужним обертанням центрифуги Clatronic AE 3150 вичавлює максимум можливого як з м'яких, так і з твердих плодів, а макуха відкидається в спеціальну ємність. При цьому дотримані елементарних заходів безпеки – агрегат має захисне блокування. Тож старанні дитячі пальчики та необачність господині не загрожують випадковому включенню. Соковитискач не запрацює – це виключено!. Всі частини соковижималки Clatronic AE 3150, що контактують з овочами та фруктами, виготовлені з високоякісної сталі та екологічного пластику. Тому ніяких присмаків та токсичних домішок – тільки максимально чистий та корисний сік! Соковитискач Clatronic АЕ 3150 складається всього з чотирьох частин, які дуже просто знімаються та ополіскуються під проточною водою. Виробляється Clatronic AE 3150 в Німеччині з усіма висновками, що звідси випливають.

Потужність Clatronic AE 3150 дозволяє за 15-20 хв видавити сік з відра яблук! Тож сік доведеться пити не лише всією родиною, а й з друзями! Вам залишиться тільки із захопленням спостерігати, як неочищені фрукти перетворюються на ексклюзивні напої, не завдаючи Вам при цьому особливого клопоту! Сік до останньої краплі видавить соковитискач Clatronic AE 3150!

З огляду на різноманітність соковитискачів, сміємо помітити, що подібні до інших фірм – Philips HR, Moulinex JU – незважаючи на прославленість, мають менші потужності (600-700 Ватт) при аналогічних Clatronic AE 3150 інших характеристиках. Поступаючись розкрученим брендам, Clatronic AE 3150 претендує на неперевершену німецьку якість і доступність ціни, розширюючи тим самим ареал споживача.

Прості рецепти, щоб отримати лікарські коктейлі

  • Протизастудний засіб: 5 шт. моркви, 1 яблуко, імбир до смаку;
  • Противірусний засіб: 6 шт. моркви, 2 стебла селери, пучок петрушки, дві головки часнику.
  • Для збагачення крові залізом: 5 шт. моркви, 6 листя шпинату, 4 листи салату, 1/4 ріпи, 4 гілочки петрушки.
  • Для підтримки імунної системи: 3 морквини, 1 пучок селери, 1 яблуко, 1/2 буряка з листям, листя пророслої пшениці, невеликий пучок петрушки

Фантазія безмежна, справа лише за бажанням!