Ломтерізка MAGIO МG-381

Сучасна скиборізка – це унікальний та функціональний прилад для кухні, необхідний, мабуть, кожній господині. Тільки скибці під силу зробити тонкі і рівні скибочки будь-яких овочів, фруктів, хліба, різних ковбас. Також вона чудово впорається з шаткуванням капусти для салату.

Товщину скибочок можна задавати на Ваш розсуд, величина нарізки може бути від 1 до 17 мм; а у професійних моделей від 0,5 до 23 мм. Цей прилад не вимагає спеціального догляду, достатньо просто протерти його після використання м'якою вологою тканиною або серветкою.

Вибираючи ломтерізку, потрібно точно знати, які функції вона повинна виконувати. Для звичайного домашнього використання достатньо компактного побутового варіанту. Відмінності різних моделей скибок полягають: у матеріалі, з якого зроблений корпус, потужності, матеріалі, з якого виготовлений ніж та швидкості обертання ножа.

Ломтерізка продуктів Trisa 6503.4645

Корпус матеріалу може бути зроблений із пластику або металу, причому металеві моделі значно дорожчі. Потужність скибок буває від 80 до 300 Вт, найбільш поширений варіант у використанні – 100 Вт. Матеріал, з якого зроблений ніж, це найчастіше нержавіюча сталь, але деякі виробники встановлюють високоякісні, дорогі, елітні ножі. Варіанти заточування ножів можуть змінюватись від прямої (у звичайних моделях), до хвилеподібної (у дорогих моделях). Швидкість обертання ножа у професійних моделей регулюється, це робить більш якісною нарізку.

 

Ломтерізка MPM MKR-02M

Сучасні ломтерізки практично безпечні у використанні, оскільки ріжучий механізм у них завбачливо «захований» у захисному кожусі, а подача продуктів здійснюється  за допомогою ручного або автоматичного штовхача.

Прекрасний вибір лометерізок для дому можна переглянути в інтернет-магазині Hozdom.com.

Матеріал "Огляд скибок: властивості, типи скибок. Допомога у виборі скибки для дому" написаний спеціально для інтернет-магазину Hozdom.com

Будь-яка господиня оцінить наявність у будинку скибки, яка легко і швидко впорається із завданням тонко, красиво і незвичайно нарізати овочі, хліб та ковбасу.