Побутова техніка на кухні необхідна. Але при величезному реченні її в магазинах виникає питання, без чого ми не можемо обійтися. І без чого можна прожити?

У недалекому минулому господиня проводила на кухні половину вільного часу. З побутової техніки вона мала холодильник, газову плиту. Решту доводилося робити руками. Звичайно, приготування їжі – це мистецтво. Але попередня підготовка продуктів, потім збирання забирали корисний час.

Сучасна господиня має для приготування їжі все необхідне.

Холодильник. Без нього обійтися неможливо ні старанній господині, яка зберігає продукти, ні самотньому чоловікові, який зберігає напівфабрикати. Нові холодильники самі розморожуються, тому догляд за ними мінімальний. Зручний великий холодильник із морозильною камерою.

Газова плита або електроплитка – подруга холодильник на кухні. З духовкою, грилем, електрозапалюванням газова плита зручна, приготує все швидко, але потребує певної майстерності та контролю.

ЕЛЕКТРОПЛИТА З ДУХОВКОЮ MPM MPE-04T

Мультиварка. Можливо, не потрібна. Але якщо є діти та члени сім'ї, які потребують дієтичного харчування, то необхідна, тому що легко готує страви на пару. Крім цього, розігріває їжу, якщо дитина повернулася зі школи, а вас немає вдома. Приготує і супи, і каші. Хороша у гуртожитках, де спільна кухня. Вам не доведеться туди бігати, тому що мультиварка зробить все в кімнаті.

Посудомийна машина. Потрібна якщо у вас велика кухня. Але можна обійтися без неї.

Комбайн. Необхідно вибрати добрий. Функції обов'язкові - це м'ясорубка, овочерізка, соковитискач. Усі окремі апарати з комбайна необхідні, але займають багато місця, тому виграє комбайн із окремими насадками.

Кухонний комбайн VES 3001

Блендер необхідний. Він може бути у комбайні, але краще окремо.

Блендер MPM MRK-05

Кавомолка. Якщо ви п'єте каву щодня, вона необхідна окремо від комбайна.

Кавомолка MPM MMK-06M

Хлібопічка. Хороша хлібопічка для приготування зернових видів випічки для дієтичного харчування. Завжди приємно зайти на кухню, де смачно пахне хлібом та випічкою. Але її потреба на кухні сумнівна. Займає багато місця. А користуються нею рідко.

Мультихлібопічка VES SK-A1

Тостер потрібен тим, хто снідає тостами. Необхідність його сумнівна.

Тостер XL MPM MTO-04M

Каво-машина в домашніх умовах необхідна тим, хто не вміє варити каву. При виборі кавоварки спробуйте приготовлену в ній каву. Можливо, ви не зможете його пити або вам дуже сподобається.

Кавоварка Vitek VT-1504

Отже, ми дійшли висновку, що кожному потрібні свої побутові кухонні прилади. Але захаращувати кухню немає сенсу. Ви завжди можете вибрати відмінну кухонну техніку для дому різних брендів. В Україні досить популярна техніка тм Vitek (Austria)