Суперові Швабри для миття та прибирання >>
Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Пн-Пт: 09:00–18:00

0
Моє замовлення

Ваги для новонароджених

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Контроль маси тіла дитини дозволить стежити за її розвитком та вчасно попередити захворювання. Дитячі моделі відрізняються від звичайних ваг, тому що тут потрібне точне зважування, захист від падіння та компенсація коливань ваг, коли дитина турбована при зважуванні.

Інтернет-магазин Хоздом пропонує широкий вибір дитячих ваг для дому за доступними цінами. У нас зможете недорого купити моделі, розроблені спеціально для новонароджених.

Відмінні риси дитячих ваг для дому

Такі пристрої мають граничну точність у вимірах, оскільки використовуються контролю прийому їжі дитиною. Малюка зважують до і після грудного годування, щоб визначити кількість молока, яке він з'їв. Для безпеки такі моделі оснащені люлькою, в яку можна покласти малюка, не приносячи йому дискомфорту.

Такі пристрої мають низку додаткових функцій, розроблених спеціально для новонароджених.

Додаткові функції:

  • скидання ваги пелюшки. Як правило, малюків зважують, попередньо постеливши під них пелюшку. Так як у такому способі вимірювання важлива точність, то пристрій дозволяє запам'ятовувати масу пелюшки і після відібрати цей показник із загальної ваги;
  • запам'ятовування результату. Ви можете зберегти в пам'яті результати кількох зважувань, що дозволить вам простежити динаміку зростання дитини;
  • різновага. Опція, потрібна для обчислення кількості випитого молока. Для обчислення вам необхідно зважити дитину до годування та після. На екран ваг виводиться показник різниці, чому дорівнює кількість випитого молока;
  • «барахтаючись дитина». Так як маленькі діти не здатні лежати спокійно під час зважування, це може вплинути на його результати. Виробники забезпечили свої пристрої такою функцією, яка дозволяє відстежити момент найменших коливань та визначити точну вагу.

Що врахувати при покупці

У нашому каталозі ви зможете вибрати безліч різних моделей для дому. Щоб пристрій прослужив вам довго і мав виправдану вартість, необхідно правильно підійти до вибору.

При покупці зверніть увагу на діапазон навантажень. Більшість виробників пропонують пристрої з діапазоном допустимої ваги до 30 кг, що дозволяє проводити зважування дитини приблизно 10 років. Крок вимірювання враховується в залежності від цілей використання пристрою. Для контролю маси тіла та кількості випитого молока достатньо кроку в 5-10 г. Але в деяких випадках, коли необхідне зважування для новонародженої занадто маленької ваги, підійдуть пристрої з кроком в 1 г. Також зверніть увагу на тип конструкції: монолітна або зі знімним піддоном .

Інтернет-магазин HozDom пропонує широкий вибір ваг для будинку за доступними цінами. Для догляду за дитиною ви можете купити в нашому каталозі радіоняні, ультрафіолетові стерилізатори, для старших дітей пропонуємо широкий вибір іграшок. На всі товари ми пропонуємо доступну вартість та організуємо доставку замовлень до всіх населених пунктів.

Вгору