Кожна людина купує у ванну і в туалет – килимки. Здебільшого щоб не отримати охолодження від лінолеуму та керамічної плитки. Адже неприємне охолодження босих ніг вранці або ввечері, а особливо коли Ви готуєтеся прийняти розслаблюючу ванну або душ. Холодна підлога може не тільки розбудити Вас моментально вранці, але і піднести різке охолодження, що природно приносить шкоду Вашому здоров'ю та комфорту. Крім того, гладка підлога ванної кімнати може ковзати, що становить небезпеку, особливо в поєднанні з водою, яка випадково пролила з ванни або душу. Ідеальне рішення для холодної та слизької підлоги для ванної кімнати та туалету – теплі та водопоглинаючі килими та килимки для ванної кімнати.

килимок для ванної

Хоч і шторки для душу призначені, щоб вода не потрапляла на підлогу, іноді все ж таки , вода, як і раніше, може проливатися у ванній. Ви можете послизнутися і сильно поранитися, особливо коли ви вилазите з душу або ванни. І для того, щоб уникнути такої небезпеки, Вам знадобиться хороший, м'який килимок для ванної. Килимки для ванної не тільки захищають ноги від холодної підлоги, але також вбиратимуть воду, бризки з душу, ванною або раковиною. А для запобігання ковзанню у ванній кімнаті килимок для ванної має найважливіше значення. Після покупки килимка в туалет або килимка для ванної, можна спокійно купатися і бути впевненими – Ви в безпеці.

килимок для туалету

На додаток до їх захисних функцій, килими для ванної та туалету – невід'ємна частина декоративних елементів для будь-якої ванної або туалету. За допомогою килимків для ванни можна перетворити будь-який дизайн ванної кімнати від простої до супер стильної кімнати в одну мить. Hozdom.com продає на вибір безліч стильних килимків у ванну та туалет. Величезний асортимент килимів у різних кольорах. Ви можете вибрати один килимок, який найбільше відповідає декору Вашої ванної або туалету. Вибір килимків пропонується у різних розмірах, формах, з вирізами, у різних дизайнерських рішеннях.

Гумові килимки для ванної

Крім килимків для плитки та підлоги у ванній кімнаті, Вам обов'язково варто звернути увагу на гумові килимки для самої ванни. Килимок або вкладиш для ванної призначений для зручності прийняття водних процедур. Ви не ковзаєте в самому душі і не катаєтесь по ванній. Гумові килимки для ванної мають функціональні властивості гальмувати процес ковзання, особливо важливо при прийомі ванної чи душа маленьких дітей. Поклавши таку вкладку, не одна дитина не поранить собі тіло. Такі килимки не дуже дорогі та невеликого розміру, але цілком достатні, щоб поміститися у будь-яку ванну кімнату. Єдина характеристика при виборі може бути матеріал – гума чи силікон. Силіконові килимки зазвичай дешевші і прозорі, але їх мінус – вони згодом жовтіють. Гумові килимки для ванної зберігаються набагато довше і не перетворюються на  мотлох много років, також їх колірна гамма задоволена велика. Це важливо для особливо прискіпливих при доборі аксесуарів у декорі та дизайні.

Hozdom.com є дистриб'ютором німецьких унікальних колекцій аксесуарів для ванних кімнат Kleine Wolke та Spirella: килимки для ванної, шторки для душу, які повністю відрізняються від тих товарів, які Ви можете знайти в будь-якому магазині. Ціни доступні для кожного! Доставка по всій території України. Ми доставляємо у всі міста та селища України!