Нзалежно від розміру ванни або душу Ви можете спокійно вибрати будь-яку шторку або фіранку для ванної кімнати. Звичайно ж якщо Ви встановили душову кабіну, то в її комплекті зазвичай вже йде скляна або пластикова ширма. При виборі шторок для ванної не переживайте за її розмір, спочатку визначтеся з її забарвленням, а потім уже підбирайте. Як правило, шторки з матеріалу підходять для всіх ванних кімнат. В крайньому випадку можна самому пошити або замовити у звичайному ательє.

Скляні або пластикові ширми для душової

Ширми недорогі власними силами, особливо пластикові, але вони встановлюються в основному для душових кабін і не особливо поєднуються з дизайнерськими рішеннями у ванній кімнаті. Мінуси таких шторок – їх дуже складно чистити та мити. На практиці, вже через пару місяців вони будуть сильно заляпані і їх зможе відмити, вірніше відпарити, тільки пароочисник. Ширми дуже швидко вбирають наліт, який погано видаляється простою водою. Вважається, що скляні шторки (ширми) для душу не пропускають воду і підлога буде завжди сухою. це також неправда. Якісних пластикових та скляних ширм не так багато, а решта мас шторок робиться в Китаї або на місцевому ринку. Вони часто пропускають воду на стиках, гумові прокладки прогнивають, під кожен розмір ванної кімнати або душу їх треба підбирати або навіть замовляти спеціально. Тому насправді такий тип шторок непрактичний.

Вінілові шторки для ванної

Вінілові шторки – найпростіші та недорогі шторки для ванної та душової. Такі шторки можна придбати у всіх господарських магазинах. Всі вінілові фіранки для душу виробляються за допомогою біоциду, що робить їх стійкими до утворення плісняви та грибка. У випадку, якщо в будь-якій формі грибки та пліснява з'являються, це пов'язано з тим, що увага до догляду за шторкою не вдавалася значення взагалі. Тканина шторки для душу зроблена зі спеціальних антибактеріальних матеріалів, але не дотримуючись інструкції з догляду, дасть Вам проблеми з грибками. Кисневий відбілювач є відмінним продуктом, що дозволяє усунути крихітні суперечки плісняви, які чіпляються за волокна тканини.

Водонепроникність: Всі вінілові фіранки для душу 100% водонепроникні – це означає, що вода не може надійти через матеріал. Прати шторки можна в пральній машинці при t=40 С, можливо шторки і відбілювати з хлором і гладити.

Гама кольорів, дизайн вінілових шторок просто величезний. На ринку є великий асортимент вінілових шторок для ванної кімнати. Отже, тут творчий підхід можливий на всі 100%. Найголовніше – при покупці шторки переконайтеся, що вона зроблена з високоякісних матеріалів, інакше замучите її вичищати. Не купуйте зовсім дешеві шторки – вони швидко псуються. Хороша шторка не коштує дешевше за 30 доларів.

Шторки для ванної з текстилю

Найкращий варіант шторок для ванної сьогодні – це текстильні шторки для душу. Найпоширеніші матеріали з яких їх роблять, це поліестер та бавовна. Переваги тканинних шторок у тому, що вони приємні на дотик, не прилипають ні до тіла, ні до самої ванни. Так як вони мають водонепроникні властивості за ними потрібен догляд, але не такий ретельний, як за вінілом. Вони не чіпляють грибки та нальоти, їх дуже легко прати. Ну і звичайно ж вибір дизайну шторок із поліестеру дуже широкий. Більш вимогливі покупці можуть самі купити матеріал та пошити або замовити шторку в ательє.

Якісна шторка для ванної з поліестеру сьогодні коштує 25-50 доларів. Кращі з них це шторки тм Spirella. спеціалізується виключно на товарах для ванної кімнати. Ще й досі їхня продукція виробляється на швейцарських заводах. Можна навіть підібрати повну колекцію аксесурів для ванної одного дизайну, включаючи шторки. У нашу країну завозиться понад 100 різних колекцій шторок із поліестеру цієї торгової марки.

Інтернет-магазин Hozdom.com спеціалізується на товарах для ванної з 2005 року. Весь цей час магазин переглянув багато колекцій шторок для ванних кімнат, і на жаль поки що ця торгова марка може запропонувати найкращий вибір душових шторок.