Щоденне або генеральне прибирання квартири здається вам нудним процесом, що забирає багато сил? Ми знайшли для вас практичне та просте вирішення проблеми! Інноваційні набори для прибирання від компанії Vileda допомагають не тільки спростити миття підлоги і витратити на це мінімально часу, а й максимально дотримуватися гігієни. Які варіанти можна знайти в інтернет магазині HozDom та чим комплекти відрізняються один від одного? За яким критерієм вибрати набір для збирання Vileda?

Набори Ultramat та Ultramat XL: відмінності

Набори для прибирання Vileda Ultramat XL та набір Ultramax/Ultramat обидва складаються зі швабри для миття підлоги Ultramat та відра Ultramat V6548. Десятилітрова ємність йде з віджиманням для насадок, який при необхідності легко знімається. Завдяки такій системі не доводиться контактувати з ганчіркою руками під час полоскання. Віджимання має вдосконалене сито, завдяки чому насадка швидко стає сухою.

Набор для уборки швабра для мытья пола Vileda Ultramat XL + ведро Vileda UltraMat

Швабра в наборі XL - 42 см, що на 7 сантиметрів більше, ніж у звичайному ультраматі. Відповідно, другий варіант більш оптимальний для компактних за площею поверхонь. Такі набори практичніші для домашнього використання, а набори Ultramat XL для офісів та невеликих магазинів.

У цих наборах рукоятка комфортно тримається в руках і обертається по підлозі на всі 180 градусів, оскільки має широку та плоску форму. У нижній частині зроблено рельєфну область, яка дозволяє досягти такого ж ефекту під час миття підлоги, ніби ви прибираєте руками. Телескопічна палиця збирається із трьох частин і в результаті її довжина досягає 120 см.

Набор для уборки швабра для мытья пола Vileda Ultramat/UltraMax 4023103143890

Насадка зроблена з мікрофібри: матеріал легко вбирає навіть найстійкіші забруднення на будь-якому покриття для підлоги, включаючи паркет, дерево і ламінат. Ворсинки дозволяють прибирати сміття навіть із щілин. Вона кріпиться до основної частини на чотири кнопки на кутах.

Набори для прибирання із супер відром з віджимом Vileda V4064 та зі швабрами для миття підлоги Vileda V0415 та V4192

Набір для прибирання швабра для миття підлоги Vileda V0415 + відро з віджимом Vileda V4064 складається з 10-літрового відра з віджимом і швабри зі знімною насадкою, зробленою з довгою ручкою. Єдина відмінність від минулих двох моделей – насадка не плоска та прямокутна, а кругла і складається з довгих мікроволокон. Вони усувають навіть жирні плями, дозволяючи обходитися без миючих засобів.

Набор для уборки швабра для мытья пола Vileda V0415 + супер ведро с отжимом Vileda V4064

Набір для прибирання швабра для миття підлоги Vileda V4192 + відро з віджимом Vileda V4064, як це видно з назви, складається з того ж відра, що і минулий варіант. Відрізняється лише швабра, яка має віскозні волокна із перфорацією. Завдяки такій технології площа поглинання забруднень збільшується у кілька разів.

Набор для уборки швабра для мытья пола Vileda V4192 + супер ведро с отжимом Vileda V4064

Набори для прибирання Vileda Easy Wring Turbo та Easy Wring Ultramat

Набір для збирання Vileda Easy Wring (Ізі Врінг) 133648 відрізняється трикутною шваброю, тому з її допомогою дуже зручно мити підлогу в кутах та інших важкодоступних місцях. Відро овальної форми також унікальне - з системою решета, що обертається. Це дуже зручно в процесі полоскання та віджимання швабри. Для того, щоб вичавити ганчірку, потрібно просто стати ногою на педаль – швидко та гігієнічно. Насадка виконана з довгих волокон, що абсорбують, які не дряпають будь-яку поверхню. Довга ручка у швабри складається із трьох частин.

Набор для уборки Vileda Easy Wring (Изи Вринг) 133648

Набір для прибирання Vileda Easy Wring Ultramat (Ізі Врінг Ультрамат) 133876 за системою схожий на попередній варіант, проте він зроблений із прямокутною шваброю. Відро працює за тим же принципом і доповнено тим же решетом, що обертається, і педаллю. Насадка зроблена з мікроволокна, що ретельно очищає і не дряпає поверхню.

Набор для уборки Vileda Easy Wring Ultramat (Изи Вринг Ультрамат) 133876

Набори з педаллю: відмінність Vileda Smart Turbo Mop&00Bucket від Vileda EasyWring Clean Turbo 4023103194113

Набір для прибирання Vileda Smart Turbo Mop&Bucket 4023103208476 – це компактніший варіант звичайного Turbo. Його головною особливістю є педальний механічний віджимання з центрифугою, який дозволяє вичавити швабру, просто натиснувши на педаль. При цьому, чим сильніший тиск на неї, тим сухішим буде насадка. Після натискання відбувається обертання насадки, і весь бруд і волога стікають у відро. У ємності відсутній отвір для зливу, проте є спеціальне заглиблення, яке зручно тримати у пальцях, зливаючи воду у ванну.

Набор для уборки Vileda Smart Turbo Mop&Bucket 4023103208476

Насадка прямокутної форми легко прибирає у важкодоступних місцях, а відро практично у зберіганні. Ганчірка унікальна, довго служить і може стиратися в пральній машині. Швабра складається із трьох частин, які разом досягають 130 см.

Набір для прибирання швабра+відро Vileda EasyWring Clean Turbo 4023103194113 також доповнено педаллю, як і минулий варіант, швабра така ж прямокутна, а рукоятка теж регулюється від 55-130 см. Відповідно, система віджимання аналогічна, щоб промити у центрифугу та натиснути на педаль. Є й отвір біля педалі, за який зручно триматись під час зливу води.

Набор для уборки швабра+ведро Vileda EasyWring Clean Turbo

Єдина відмінність від минулого набору – наявність носика для зливу води, що робить збирання більш комфортним. Також є шкала для того, щоб налити потрібну кількість води.

Інші набори від Vileda

Набір UltraSpeed Vileda 149097 відрізняється революційною системою віджиму та не схожий на інші тим, що в комплекті немає швабри. У комплект входить тільки цебро, інші елементи потрібно купувати окремо. Він зроблений тунельного типу, що дозволяє максимально стиснути та висушити ганчірку без використання рук.

Набор UltraSpeed Vileda 149097

Набір для прибирання підлог Ultra Speed Mini (133416), як це стає зрозумілим з назви, призначений для маленьких приміщень. Насадка для комплекту дуже ефективна для будь-яких покриттів, особливо плиткових та кам'яних. Весь комплект має компактні габарити – це відро 10 літрів з важільним віджимом і телескопічна швабра.

Набор для уборки полов Ultra Speed Mini (133416)

Також варто відзначити, що всі набори для прибирання від бренду Vileda виготовлені з високоякісного та міцного пластику. Він пристосований для частого контакту із вологою. Також простий у догляді та пофарбований у традиційні для компанії сірі та червоні кольори.

Відштовхуючись від особистих переваг, розмірів приміщення та частоти прибирання, можна легко вибрати відповідний варіант від торгової марки Вілєда. Всі комплекти зручні у використанні, догляді та зберіганні. Також гарантовано прослужать тривалий термін, зробивши рутинні справи швидшими та приємнішими.