Унікальні конфігурації сушарок для білизни та їх асортимент, які пропонує італійський виробник – компанія Gimi s.p.a., справді вражає. Тут ви зможете підібрати не тільки підлогову, настінну або підвісну сушку, але і рішення для балкона, саду, а також для сушіння на підвіконні або радіаторі опалення. Gimi сушка для білизни – це досконалість форм, найкращі конфігурації габаритних розмірів, висока якість та доступна ціна.

У каталозі нашого інтернет магазину ви знайдете наступні варіанти пропозиції сушарок для білизни від цього виробника:
- Для сушіння великої кількості білизни
- Компактні
- Класичні на коліщатках
- Універсальні
- Для сушіння об'ємної білизни (скатертини, простирадла тощо)
- Рішення для ванни та душу
- Підвісні сушарки
- Для спеціалізованих кімнат
- Балконні та на підвіконня
- садові
- Всепогодні розкладні
- Настінні, що висуваються

Як бачите, італійська компанія Gimi, обравши вузьку спеціалізацію, серед якої виробництво сушилок для білизни займає одну з головних позицій, знає, що запропонувати покупцям. Завдяки якісним інноваційним рішенням, різноманітним конструкціям та різним варіантам використання, ви зможете купити сушку для білизни Gimi саме таку, яка найкраще задовольнить ваші вимоги в організації процесу природного сушіння в приміщенні або на відкритому просторі.

Огляд сушарок для білизни Gimi

Різноманітність асортименту сушилок для білизни компанії має дуже чітко виражену структуризацію, де в кожному сегменті використання пропонуються найкращі зміни. Так, наприклад, якщо ви підбираєте компактну модель, що має невелику вагу, яка дозволить виробляти сушіння в невеликій кімнаті, а після її складати і прибирати у відведене місце, то для цього сегмента споживання призначена сушка для підлогової білизни Gimi Plus.

Вона виконана в класичній конфігурації, має елегантний вигляд і дуже зручна у використанні. Надаючи цілих 20 метрів корисної площі для сушіння білизни, вона також дуже надійна і захищена від корозії кількома покриттями цинкуванням, хромуванням, забарвленням і покриттям прозорою смолою. Сушарка Gimi Plus легко пересувається за допомогою коліс, швидко складається та розкладається.

Сушарка Gimi Plus

Якщо вам потрібна сушка для настінної білизни Gimi, італійський виробник запропонує висувну сушку Telepack і складну Skatto. Перша модель є телескопічною та містить до 6 алюмінієвих напрямних, забезпечуючи від 3,5 до 7 метрів корисної площі для сушіння білизни або розміщення рушників у своєму складеному вигляді. Складне сушіння Gimi Skatto також зручно розміщується на стіні, забезпечує від 4 до 6 метрів площі для сушіння та дозволяє навішувати рушники у складеному вигляді.

висувна сушка Telepackскладна сушка Skatto

Ексклюзивним рішенням для ванної кімнати, крім розміщення настінних сушок, є сушарка для білизни Gimi Alablock, яка розміщується прямо на акрилову, сталеву або чавунну ванну. Вона дозволяє зручно просушувати білизну, коли сама ванна не використовується, забезпечуючи площу сушіння 10 метрів.

сушарка для білизни Gimi Alablock

Аналогічно сушінню над ванною, італійська компанія випускає сушіння для душової кабіни Modular, яка також здатна раціонально організувати простір у невеликій квартирі.

сушка для душової кабіни Modular

Cушка для білизни на батарею Gimi Pilko призначена для закріплення на радіаторах опалення і може якнайкраще просушити дитячий одяг, рукавиці та шапочки, а також взуття прямо біля теплої батареї.

Cушка для білизни на батарею Gimi Pilko

Для сушіння білизни на балконі призначені моделі GIMI Ring (з крилами) та Ghibli (компактна). Вони закріплюються безпосередньо на поручнях балконів та є погодними.

сушіння білизни на балконі GIMI Ring (з крилами)сушка білизни на балконі GIMI Ghibli (компактна)

Якщо вам потрібна сушка для стельової білизни Gimi, то тут італійський виробник пропонує підвісні сушарки білизни LIFT. Вони виконуються в різних колірних рішеннях, можуть швидко підвішуватися та зніматися, забезпечуючи сушіння на 15 прищіпках. До речі, кріпити цю сушарку можна і на балконній або садовій мотузці для білизни, якщо не вистачає місця для сушіння дрібних речей.

підвісна сушарка білизни LIFT

Пропонуючи рішення для квартир, компанія Gimi випускає також сушіння для приватних котеджів із присадибними ділянками. Це сушка для саду Garden Aluminium 50, що розкривається, виконана з алюмінієвого сплаву. Вона працює за принципом розкриття парасольки, швидко розкривається та закривається, забезпечуючи поверхню для просушування 50 метрів.

сушка для саду Garden Aluminium 50

Унікальний винахід компанії Gimi - це розсувна підлогова сушарка для білизни Dinamik. Її площу можна регулювати від 20 до 28 метрів, підбираючи оптимальний варіант для поточного сушіння. Таким чином, на ній можна добре просушити як простирадла, так і пару сорочок, скоротивши місце, просто зрушивши поверхню. Універсальна сушка для білизни Gimi Duplo також є унікальним рішенням, оскільки дозволяє сушити як у кімнаті, так і на балконі або на радіаторах опалення.

сушарка Dinamikсушка для білизни Gimi Duplo

Как видите, ассортимент предложения итальянского производителя бельевых сушилок очень обширный. Более подробно познакомиться с предлагаемыми моделями вы можете, заглянув в каталог сушек Gimi нашего интернет магазина. Надеемся, что здесь вы найдёте такие решения, которые сделают вроде не предназначенное помещение для сушки очень удобным и практичным в решении данного вопроса.