вбудована дошка для прасування

Основна перевага вбудованих прасувальних дощок перед класичними – економія місця. Деякі моделі вбудованих прасувальних дощок можна використовувати як додаткову прикрасу інтер'єру.
 
Можливі варіанти вбудованих прасувальних дощок:
- у шафу-купе;
- у дзеркало;
- у стіну.

Наступні види прасувальних дощок, строго кажучи, не є вбудованими, але найчастіше їх також відносять до цієї категорії:
- висувна прасувальна дошка. Вона може вбудовуватися як у стіл, так і в шафу, у тому числі в шафу-купе.
- прасувальна дошка-комод. Така дошка є «стільницею» на комоді та розкладається аналогічно пеленальному столику.

купити вбудовану дошку для прасування


Прасувальні дошки, вбудовані в шафу -Купе можуть кріпитися на бічну стінку і висуватися за допомогою поворотного механізму або наводитися в робочий стан за рахунок відкидного механізму.

Шафи-купе зазвичай виконуються на замовлення під задані розміри. Найрозумніше при замовленні меблів заздалегідь передбачити місце для встановлення дошки, що вбудовується. Це дозволить уникнути складнощів при монтажі та здешевити конструкцію.

Існують моделі прасувальних дощок, які можуть вбудовуватися в звичайні шафи. Мінімальна ширина шафи, що дозволяє вбудовувати прасувальну дошку, становить 400-500мм.

Прасувальні дошки, вбудовані в дзеркало, є найдорожчим варіантом. Висока ціна пояснюється вартістю оформлення дзеркала, рама якого може бути виконана з натурального дерева різних порід або пластику. Дзеркало може бути оздоблене інкрустацією. Можливі інші варіанти декору.

вибрати вбудовану дошку для прасування


Прасувальні дошки, вбудовані в стіну, є різновидом дощок, вбудованих у дзеркало. Відмінність у тому, що фасад оформляється не у вигляді дзеркала, а фальш-двері чи вбудованої шафки. Праска може зберігатися в тій же ніші, де розміщується прасувальна дошка.

Висувні прасувальні дошки можуть вбудовуватися в шафи, в стіл або комод. У зібраному стані вони виглядають як висувна скринька. Цей варіант найчастіше застосовують на кухні або у ванній кімнаті. Для забезпечення жорсткості висувна дошка для прасування в робочому положенні повинна впиратися в стільницю.

Вбудовані дошки для прасування – це зручно, ергономічно, оригінально.  Це сучасне рішення організації життєвого простору, яке не лише покращує якість життя, а й прикрашає будинок.