Прибирання приміщень – завжди побутова маєта, ставлення до якої будь-якої господині неоднозначне. Ніколи не хочеться зайвий раз мочити руки, діставати ганчірку і валяти нею по підлозі. Недарма виробники побутових помічників розвивають напрямок часткового звільнення від домашнього рабства. Наскільки простіше тільки налити воду у відро і дістати ліниву швабру – нехай вона попрацює сама. Мінімум участі в прибиранні руками доставляють нові розробки з винаходом швабр, що самовіджимаються. Здорово повернути її в спеціальному механізмі без особливих зусиль і не отримати жодних патьоків по покриття підлоги, та ще й форми таких швабр дозволяють проводити прибирання набагато ефективніше за їх дерев'яні технічні попередники.

Набір для прибирання Leifheit CLEAN TWIST MOP 52019 з круглою насадкою з мікрофібри не тільки ретельно відіжме ганчірку механізмом CLEAN-TWIST, але й відрегулює ступінь її вологості. Спеціальна педалька легко приведе в рух міні-центрифугу, віджимаючи насадку з таким рівнем вологи, на який Ви претендуєте. Якість насадки не залишить розводів та ворсинок на підлозі, а зручна кругла форма дістане і прибере будь-які забруднення, включаючи важкодоступні місця (у ніжок меблів, наприклад).

Набір для прибирання Leifheit CLEAN TWIST MOP 52019
Набір для прибирання Leifheit CLEAN TWIST MOP 52019

У наборі для прибирання Vileda Easy Wring (Ізі Врінг) 133648 трикутна насадка. З цією добре натиснутою насадкою легко мити паркет, ламінат, скло і плитку. Унікальні механізми віджимання зроблять ганчірку настільки вологою, щоб не залишати розлучення на настільки делікатних покриттях.

Набір для прибирання Vileda Easy Wring (Ізі Врінг) 133648
Набір для прибирання Vileda Easy Wring (Ізі Врінг) 133648 (4023103147737)

Варто звернути увагу на швабру з віджимом Leifheit Multi Mop 3in1 57700. Такі мультифункціональні швабри з віджимом зроблять всю брудну роботу, залишивши руки в чистоті. Швабра з віджимом вбере в себе будь-які плями, воду, а, віджавши її, можна сміливо приступати до подальшого прибирання і не дбати про відмивання бруду, що прилип до неї.

Швабра з віджиманням Leifheit Multi Mop 3in1 57700
Швабра Leifheit Multi Mop 3in1 57700

І не треба руками полоскати та віджимати складну насадку. Механізми віджиму прості та легко відтворювані.

Швабра для підлоги LEIFHEIT PICOBELLO PLUS 57000, Швабра Leifheit PICOBELLO COTTON PLUS 57030, Швабра Vileda WringMat (Врінг Мат) 133870 – унікальні помічники у миття підлоги, що мають вбудовану систему віджиму. Така швабра міцно займе місце в інструментах для збирання.

Швабра для підлоги LEIFHEIT PICOBELLO PLUS 57000Швабра Leifheit PICOBELLO COTTON PLUS 57030Швабра Vileda WringMat (Врінг Мат) 133870

Високоякісний пластик, що знімається на липучці, насадка з чудової мікрофібри – ніяких сумнівів – найкращий винахід у світі швабр з віджимом.

Нема чого навіть нахилятися, щоб успішно робити прибирання з таким інструментом. Рухливі частини, щітки для плям, прибирання не займе багато часу та сил. А насадка після збирання може бути знята, просушена чи випрана. І знову возз'єднана з унікальною шваброю, відтискання води для якої тільки додаткова зручність, що не вимагає бруднити руки.

Швабра з віджимом Leifheit PICOBELLO COTTON PLUS 57030
Швабра з віджимом Leifheit PICOBELLO COTTON PLUS 57030

Ергономічні швабри з віджимом і насадками, що знімаються, представлені в комплектах з відповідними за розміром і формою відрами, що ще більше спрощує користування ними.

Мікрофібра, створена для збирання без хімії, не залишить жодних слідів і жодних сумнівів щодо необхідності такої швабри, яка хіба що не миє підлогу сама.