Як багато часу кожна господиня витрачає на те, щоб погладити та відпарити білизну? Будь-яка скаже, що це стомлює і займає час. А як часу часом і не вистачає на найважливіші справи. До них можна віднести зустріч із подругами, рідними чи просто хочеться більше часу приділяти своєю родиною. Та й просто часом хочеться відпочити від турбот та проблем, лягти на диван та включити улюблене кіно. А може Ви хотіли б просто включити розслаблюючу музику та прийняти ванну? Все це звучить дуже привабливо. Але як зекономити час? Вихід є. Відпарювач для одягу заощаджує Ваш час і допомагає здійснити Ваші плани в реальність.

Що таке відпарювач одягу і для чого він потрібен

Це сучасний незамінний помічник кожної господині. За допомогою потоку гарячої пари Ви можете погладити одяг дуже швидко. Особливо він стане в нагоді, якщо у Вас маленький простір і прасувальна дошка є просто зайвим предметом. А відпарювач компактний, що дозволяє заощаджувати простір. Його можна прибрати в шафу і вона нікому не заважатиме.

Також відпарювач для одягу користується популярністю не лише у сучасних господарок. Його використовують і в магазинах, завдяки його ефективності та швидкості.

Переваги вертикальних парових прасок – відпарювачів одягу

Крім того, що відпарювач (вертикальна парова праска) має вище перераховані переваги, варто згадати ще деякі:

  • Доступність. Невисока вартість дозволяє кожному купити цей прилад. Приблизна вартість – 40 доларів. Вона може бути і вищою і нижчою, залежно від фірми-виробника, потужності, літражу.
  • Дезінфекція. Іноді на нашому одязі накопичуються бактерії та мікроорганізми. Відпарювач (парова праска для одягу) дозволяє впоратися з цією проблемою і усунути їх навіть зі складочок одягу. Також якщо з'явилися неприємні запахи, їх легко усунути за допомогою даного приладу.
  • Універсальність. Він підходить для будь-якого одягу та для будь-якої тканини. А крім того, деякі жінки іноді його використовують для наведення порядку, наприклад, для очищення скла та дзеркал.
  • Швидкодія. У середньому вертикальна парова праска справляється зі своєю роботою раз на шість швидше, ніж праска. А тепер уявіть, наскільки швидким може бути Ваше прасування білизни.
  • Ефективність. При прасуванні з використанням праски можна пошкодити тканину (пропалити, плями і так далі), а при експлуатації відпарювача це виключено. Він не пошкоджує тканину.

Для полегшення роботи можна також придбати спеціальну стійку з вішалкою. Але багато відпарювачів вже мають таку стійку.

Інтернет-магазин товарів для дому HozDom.com пропонує купити паровий вертикальний відпарювач одягу. Менеджери магазину допоможуть Вам обрати, проконсультують та розкажуть про відмінності відпарювачів. Телефонуйте (044) 229-58-39, (067) 443-49-00!