Найпопулярнішими та економічнішими вважаються швабри з насадками з мікрофібри. Вони цінуються за високу властивість, що чистить, і за відмінну поглинання. Їх можна використовувати для догляду за «примхливими» підлогами з паркетної дошки.

Швабра для підлоги з розпилювачем LEIFHEIT PICO SPRAY
Швабра для підлоги з розпилювачем LEIFHEIT PICO SPRAY

Такі швабри вважаються універсальними і підходять для всіх видів підлог, а мікрофібру легко мити чи прати в машинці. Якісні швабри продаються зі змінними насадками, які для звичайної квартири доведеться міняти раз на півроку. Але для кожної швабри своя насадка, тому при покупці чи виборі швабри краще уточніть, як часто виробник змінює лінійку серій швабр. Тм Leifheit та Vileda продають насадки для своїх швабр навіть якщо швабри знято з виробництва, тому сміливо можете купувати швабри цих торгових марок.

Продаються швабри для сильно забруднених поверхонь. Такі швабри мають спеціальні насадки. Вони чудово підходять для офісів, магазинів. Швабра для сильно забруднених поверхонь набагато полегшує збирання, їх насадки легко знімаються та миються. Мінус такої швабри - немає можливості віджимання, і вимагає відро не менше 45 см завдовжки.

Ручки у швабрів бувають пластиковими, хромованими, алюмінієвими, телескопічними або порожнистими. Телескопічна ручка дає можливість підігнати швабру під будь-яке зростання людини.

Існують спеціальні швабри із вбудованою «бризгалкою», в яку можна наливати миючий засіб. Наприклад, швабра для підлоги з розпилювачем LEIFHEIT PICO SPRAY або швабра-спрей Vileda Spray Ultramax (Ультра Макс).

Швабра-спрей Vileda Spray Ultramax (Ультра Макс)
Швабра-спрей Vileda Spray Ultramax (Ультра Макс)

Також продаються мотузкові швабри. Такі швабри називають швабра-Mop (МОП). Швабра-Mop має насадку у вигляді мотузок. Нерідко такі швабри йдуть у комплекті із пластиковим відром, у якому можна намочити та викрутити ганчірку. Стару насадку завжди можна поміняти на нову, а також випрати у пральній машинці. З недоліків слід відзначити незручне сушіння насадки, а також безліч води в матеріалі.

Швабра з гумовою насадкою у вигляді валика і з пристроєм, що віджимає - теж непоганий варіант. Губка добре вбирає воду, збирає з підлоги шерсть тварин, нитки та волосся. Губки бувають м'якими та жорсткими, а при зношуванні їх легко можна замінити. Мінус такої швабри в тому, що Вам постійно доведеться тримати губку, щоб вона не відірвалася і не відігнулася вбік. До того ж, губка залишає на підлозі розлучення. Найдешевший варіант на сьогоднішній день.

Швабра з палицею-тримачем та закріплювачем для ганчірки продається вже багато десятків років. Ви зможете помити ганчірковою шваброю стіни, стелі та підлоги. Як ганчірка можна використовувати старі речі з тканин, що добре вбирають воду. Єдиний мінус полягає в тому, що Вам доведеться викручувати ганчірку вручну. Якщо у Вас старе радянське загартування – Ви однозначно впораєтеся. Ну чи згадайте дитинство.

Швабра зі змінними насадками, платформами – один із останніх винаходів. Насадки для платформи бувають з мікрофібри, махрові, з мотузяними петельками. Їх кріплять за допомогою застібок, липучок або прищіпок, а стирають у пральній машинці. Платформа може повертатись у будь-який бік, дозволяючи помити підлогу у важкодоступних місцях – під ліжком, за шафою, під столом, у зазорах між меблями.

Зараз дуже багато парових швабрів, швабри-пароочисники, пароочисники з насадками прибирання для підлоги. Найдорожчий тип прибирального приладдя. Мінус – залежність від електрики та шнура. Насадка у парової швабри зроблена з мікрофібри і легко стирається, також плюс такий швабри, що вона відпарює бруд, а потім вбирає всі мікроби. Трохи громіздка, але варіант для дому.

Досить непоганий варіант купівлі набору для прибирання, швабра + відро. Якщо набір з віджимом ще приємніший, але дорожчий. Не скупіться, купіть хорошу якісну швабру і вона довго прослужить Вам.

Ми впевнені, що Ви часто користуватиметеся шваброю.

У каталог інтернет-магазину Hozdom.com ми підібрали найкращі варіанти швабрів на ринку України. Сучасні швабри для миття підлог можна купити таких брендів Leifheit | Vileda

Матеріал "Яку вибрати швабру для підлоги" написаний спеціально для інтернет-магазину госптоварів Hozdom.com