Що таке пароочисник і навіщо він потрібен

Сучасній жінці, яка проводить багато часу на роботі, будує кар'єру, займається вихованням дітей, найчастіше просто ніколи займатися домашньою роботою. Щоб полегшити життя жінок і звільнити їх від домашньої рутини, у наш час придумано безліч таких приладів, як пральна та посудомийна машини, пилосос та інші. Нещодавно в магазинах з'явився ще один диво-прилад - пароочисник. Він застосовується, якщо Вам потрібно очистити або продезінфікувати будь-які поверхні як м'які, так і жорсткі. У житловому будинку пароочисником можна обробити підлогу, плінтуси, вікна, двері, почистити одяг та інше. Крім того, їм можна почистити речі, які не можна випрати або помити, не докладаючи до цього великих зусиль.

Як працює пароочисник

Принцип роботи пароочисника простий: агрегат нагріває воду вище за температуру кипіння і виділяє пару, яка при взаємодії із забрудненою поверхнею видаляє бруд, навіть якщо вона сильно в'їлася. Прибирання в будинку із застосуванням пароочисника займає набагато менше часу, ніж без нього. Прилад здатний легко видаляти навіть жирні плями, їх не доведеться відтирати тривалий час різними хімічними засобами, від яких може проявитися алергія. Потрібно просто провести пароочисником по плямі та розчинити його. Крім прибирання приміщення, пароочисник здатний відгладити речі, які незручно гладити праскою через їх більший розмір та незвичайний покрій, такі, як меблеві чохли, фіранки, штори та інше. Їх не доведеться знімати: все це відгладжується просто на місці.

Для того щоб у Вашому будинку з'явився прилад, який Вам допомагатиме і доставлятиме радість, необхідно правильно і з розумом його вибрати. Насамперед, потрібно вирішити, які роботи Ви проводитимете з пароочисником. У магазинах продаються ручний пароочисник та пилосос-пароочисник.

Ручний пароочисник

Ручний пароочисник за своїми властивостями схожий на праску. Крім того, що він відпарює речі, він ще й видаляє забруднення з них, тому в багатьох випадках прання можна уникнути. Разом із забрудненням видаляється і неприємний запах. Речі не обов'язково знімати з вішалки. Тому витрати часу на прасування та чищення речей скорочуються, і за невеликий період можна пропрасувати та почистити речі всієї родини.

Пароочисник-пилосос

З самої назви «пилосос-пароочисник» випливає, що цей агрегат має дві функції: це і пилосос, і відпарювач. Складається цей прилад із ємності, зробленої із сталі або алюмінію, та тену, який здійснює нагрівання води. Нагрівання може відбуватися до 150 градусів, при цьому утворюється пара, збільшується тиск. Процес підготовки кожного апарату до роботи займає різний час, і залежить воно від обсягу ємності та кількості рідини в ньому. На початку роботи агрегату пара під тиском надходить у насадку, якою можна вже проводити відпарювання. Для різних робіт насадки бувають різні, такі як жорстка щітка для шорсткої поверхні, сопла для важкодоступних місць, серветки для чищення полірованих і скляних поверхонь, парова праска. Тому при виборі пилососа-пароочисника особливу увагу потрібно звернути на комплект насадок, що додаються, їх якість, кількість і асортимент.

Вибір ємності парогенератора залежить від роботи, яку він виконуватиме. Для прибирання у звичайному будинку достатньо пароочисника з об'ємом бачка до двох літрів. Для професійної роботи необхідно вибрати пароочисник із професійними функціями.

Потужність пароочисника буває різною. Чим потужніший агрегат, тим швидше він може розпочати роботу. Для економії електроенергії при покупці пам'ятайте, що апарат з невеликим об'ємом бачка великої потужності не потребує. При необхідності почистити велику поверхню з роботою чудово впорається пароочисник потужністю 1600Вт. У невеликій квартирі протягом години порядок допоможе навести апарат із потужністю 1500Вт та з об'ємом бачка 1,7л. З такою потужністю та об'ємом ємності підготовка апарату до роботи займе лише хвилин 10.

Достоїнство цього апарата полягає ще й у тому, що при обробці поверхні, навіть при включеній функції вологого чищення, вона завжди залишається сухою. Домогтися цього стало можливо завдяки особливій властивості пари. У парі, що виділяється пароочисником, дуже низький відсоток вмісту вологи: при високому тиску води в парі міститься лише 7 відсотків. При обробці пароочисником, завдяки високій температурі пари та низькому вмісту вологи, проводиться ретельна санітарна обробка поверхні, що знищує всі бактерії та мікроорганізми, що знаходяться в глибині.

Для того щоб правильно вибрати новий пароочисник у магазині, необхідно визначитися, для яких цілей він потрібен, який обсяг роботи та які операції він виконуватиме. Уважно вивчивши всі характеристики всіх пропонованих у магазині апаратів, можна купити собі вірного помічника, який радуватиме Вас багато років.

Інтернет-магазин HozDom.com пропонує вибрати з каталогу магазину пароочисник для дому під Ваші потреби. Телефонуйте – консультанти магазину допоможуть вибрати апарат, який безпосередньо врятує Ваш час та очистить все у будинку від бруду, мікробів. У каталозі понад 40 моделей пароочисників як маленьких ручних приладів, так і великих потужних паропилососів.