Прасування речей – процес трудомісткий та малоприємний. Зусилля, що докладаються при прасуванні, навіть порівнювалися з працею каменяра. Так було раніше, але не зараз, якщо користуватись передовими розробками від лідерів серед виробників побутової техніки для прасування.

Сьогодні, щоб максимально полегшити прасування речей, ринок пропонує не просто праски, а цілі системи прасування. Ще зовсім недавно прасувальними системами користувалися лише фахівці з виготовлення одягу, та й коштували прасувальні системи досить дорого. Звичайно, і зараз у продажу є різні моделі в широкому діапазоні цін, але найголовніше, що сьогодні з'явилася велика кількість прасувальних систем для побутового використання за цілком доступними цінами.

Побутові прасувальні системи, або, як їх ще називають, праски з парогенератором, представлені в ціновому діапазоні від 500 до 2000 гривень. Визнаними лідерами з виробництва прасок із парогенератором визнано фірми Tefal, Philips, AEG. Для досягнення гарного розгладжування тканини необхідна температура підошви праски, трохи більша, ніж температура гарячої пари, що подається. Занадто висока температура несприятливо впливає на стан тканини, і це наочно можна побачити при прасуванні делікатних тканин.

Утюг паровая станция MPM MZE-13
Праска парова станція MPM MZE-13

У нових парових системах для прасування одягу використовується оптимальна температура підошви праски у поєднанні з гарною подачею пари. В результаті з'явилася можливість відмовитись від необхідності налаштування температури для кожної конкретної тканини, і це заощаджує масу часу. З новими прасувальними системами можна «на одному диханні» перегладити гору речей з різних тканин, для яких прасування застосовна в принципі. При цьому немає необхідності очікування виходу на потрібний температурний режим (регулятор температури в цих прасках взагалі відсутній), використання мокрої марлі, а за рахунок збільшеного до 6 бар тиску пари весь процес займає щонайменше вдвічі менше часу. Одночасно економиться електроенергія та, що найважливіше, сили. Глажка білизни перетворюється з довгого і стомлюючого заняття на швидкий і легкий процес, а результати його завжди виходять відмінними, речі виглядають не просто, як випрасовані, але навіть як нові.

Паровая система ROYALTY LINE DBS-1000
Парова система ROYALTY LINE DBS-1000

Звичайно, серед функцій цих прасувальних систем є і паровий удар (з потужністю 260 г/хв), і можливість вертикального відпарювання, і легке очищення від накипу (тобто можливість використовувати звичайну водопровідну воду) і спеціально розроблений для гладкого ковзання матеріал підошви праски. Шланг подачі пари довжиною 1,8 м дозволяє під час прасування розмістити сам парогенератор на підлозі під дошкою для прасування. Час виходу парогенератора на робочий режим – не більше двох хвилин, а воду під час роботи можна доливати у будь-який момент у знімний резервуар через зручний широкий отвір із вбудованим ситом. Варто відзначити і оптимальне розташування кнопок подачі постійної пари та парового удару на ручці праски.

На закінчення, про ціну. Вона становить 600-1500 грн, але якщо підрахувати економію електроенергії за рахунок швидкої роботи, відсутності зайвого нагріву та дбайливого ставлення до тканин, то вигода очевидна. Крім того, економиться час, а він теж гроші.

Також актуальні на ринку та моделі парових прасок для вертикального прасування – це трохи інша категорія товарів, але також призначена для обробки одягу в домашніх умовах. Сила удару пари у парових прасок для вертикального прасування одягу набагато менша. Ці моделі підходять саме для вертикального відпарювання штор, вирівнювання стрілок на штанах, прогладжування сорочок на вішалках. Ними неможливо гладити, вони відпарюють. Тобто. якщо у Вас є м'ята сорочка, то вертикальною праскою Ви швидко відпарите, і ефективніше, ніж майатимете праскою. А от якщо потрібно пропрасувати постільну білизну – тут суперечки немає у виграші парова система.

Паровой утюг Hilton HGS 2864
Парова праска Hilton HGS 2864

Прекрасний вибір прасувальних систем можна переглянути в інтернет-магазині госптоварів Hozdom.com.

Матеріал "Нові моделі прасувальних систем доступні кожному і заощадять багато часу" написаний спеціально для інтернет-магазину прасувальних систем Hozdom.com