Вибрати сушарку для білизни виявляється не так просто, як вважає більшість. Є кілька простих рекомендацій щодо вибору та експлуатації сушарки, необхідні для того, щоб усі її функціональні особливості використовувалися тривалий час по максимуму.

Щоб необхідна сушарка для білизни не стала марною залізкою, вона не повинна бути зроблена з алюмінію, а покриття не повинно бути полімерним порошковим. Подібне покриття з часом потріскається під впливом постійного нагрівання та охолодження сушарки у процесі її постійної експлуатації. Якщо утворилися тріщини та деформація фарби в процесі експлуатації сушарки, то білизна може пошкодитися і зіпсуватися, з'являться зачепи та дірки. Сушарки з нержавіючої сталі будуть дуже довгий час. Такі сушарки мають характерний металевий блиск. Варто пам'ятати, що недобросовісні виробники можуть заощадити на алюмінієвих струнах, які через деякий час експлуатації сушарки окислятимуться і чорнітимуть. На чистій білизні з'являтимуться чорні плями та смуги. Головне правило для вибору сушарки – вся сушарка має бути виготовлена з нержавіючої сталі.

Наступним важливим елементом, на який варто звернути увагу, це стики. Якщо на них є сліди зварювання, то вони незабаром почнуть іржавіти. Що у свою чергу почне руйнувати сушарку та псувати чисту білизну іржавими плямами. Струни до основного корпусу повинні кріпитись шляхом вальцювання. І пластикові ковпачки повинні надійно приховувати ці стики, які захищатимуть білизну від можливої іржі.

Заключне правило, яке потрібно пам'ятати, – це відстань між струнами. Воно не повинно бути менше 6 см. Це може призвести до линяння мокрого одягу в дотику. Найкращою відстанню має бути від 7 до 9 сантиметрів. Така відстань дає можливість зручніше розвісити білизну. До того ж, гарна відстань дасть повітрю краще циркулювати між білизною.

Такі ось нескладні, але важливі поради допоможуть вибрати якісну та зручну сушарку для білизни. Вдалих вам покупок!

Матеріал "Вибираємо сушарку для білизни. Рекомендації щодо вибору сушіння для білизни" підготовлений для Hozdom.com. Використання інформації тільки з дозволу магазину товарів для дому та посуду Хоздом.com

Додаткова інформація: https://hozdom.com/Sushilki-dlya-bel-ya---195_303