якщо вам потрібна хороша сушарка у ванну, запрошуємо звернути увагу на продукцію італійської компанії Gimi, що спеціалізується на цьому напрямі продукції для дому. У нашому невеликому огляді ми розповімо про найпопулярніші настінні сушки від цього виробника, які встановлюють у ванних кімнатах. Висока практичність використання, унікальність кожної конструкції та чудовий дизайн виробів є головними стимулами у придбанні італійської настінної сушарки для білизни Gimi.

Огляд сушарок для білизни Gimi Rotor, Brio та Lift

Кожна з цих настінних сушарок має певний набір параметрів і особливу конструкцію, тому ви легко зможете купити сушарку у ванну саме таку, яка ідеально задовольнить усі ваші вимоги. Наприклад, недорога пластикова модель Gimi Rotor легко закріплюється на стіні і дозволяє протягнути кілька ниток уздовж ванної кімнати, а після сушіння білизни прибрати їх автоматично за допомогою пружинного барабана.

Металева сушарка для білизни у ванну Gimi Brio працює за принципом «гармошка», тобто розкладається і складається в горизонтальному положенні, забезпечуючи достатній об'єм для сушіння різних речей і рушників. Назва ще однієї універсальної моделі Gimi Lift розкриває принцип роботи. Вона буде найкращим рішенням для просторої ванної кімнати з високими стелями, оскільки здатна піднімати білизну буквально до стелі, діючи подібно до ліфта. Закріпити це сушіння можна як на стіні, так і на стелі.

Далі ми розглянемо всі ці моделі сушилок для ванних кімнат більш детально.

Gimi Rotor

Найпростіша і недорога модель у нашому огляді. Поєднує в собі гарний дизайн та дивовижну практичність. Конструктивно вона є пружинним барабаном, на якому намотані мотузки для білизни. Коли вам необхідно просушити білизну, мотузки настінного сушіння Gimi Rotor розгортаються, а пружинний барабан, у свою чергу, створює необхідний натяг. У варіанті, який не використовується, мотузки автоматично змотуються пружиною.

Ця сушарка для ванної стінна виконується з шістьма або чотирма білизняними мотузками. Це моделі Gimi Rotor 6 та Gimi Rotor 4, відповідно. Можливості першої сушарки дозволяють розмістити до 10 кілограм білизни та здатні забезпечити до 21 метра поверхні сушіння. Друга висувна сушарка з чотирма мотузками розрахована на максимальну вагу 8 кілограм та забезпечує до 14 метрів поверхні для просушування білизни у ванній кімнаті.

У розгорнутому стані сушарка Gimi Rotor досягає довжини мотузки для білизни рівної 3 метра 60 сантиметрів. Завдяки натягу барабана та фіксатору її можна розміщувати в будь-якій ванній кімнаті з подібною довжиною або менше її. Таким чином, якщо ви шукаєте просту та недорогу сушарку для білизни у ванну кімнату, ця модель може бути одним з варіантів, на який слід звернути увагу.

Gimi Brio

Розкладається за принципом “гармошка” – ця металева сушарка для білизни стане справжньою прикрасою у вашій ванній кімнаті і буде дуже практично використовуватися. Завдяки своїй конструкції вона моментально розкладається та складається, на Gimi Brio зручно сушити як речі, так і рушники після купання. Можна сказати, що ця настінна сушарка завжди під рукою. Компактність та функціональність – її головні переваги.

Виробник випускає кілька варіантів даної сушилки для білизни від Gimi Brio Super 60 з робочою поверхнею в 3 метри до Gimi Brio Super 120, що надає площу в 6 метрів для сушіння. Всі моделі цієї серії розраховані на вагу в 10 кілограм білизни, мають рівні габарити по висуванню та висоті, але різну довжину поперечини. Крім компактного та просторого сушіння Gimi Brio Super існують і інші моделі, число в назві яких вказує на довжину поперечини для білизни:
- Gimi Brio Super 80
- Gimi Brio Super 100

Дані розсувні сушки білизни зроблені з високоякісної сталі, покритої епоксидним порошком. Причому покриття трубок перекладин виконується з обох боків. Тому будь-яка сушарка Gimi Brio має особливо високу стійкість до вологого мікроклімату, властивого ванній кімнаті.

Gimi Lift

Ця настінно-стельова сушка для білизни являє собою вдале поєднання функціональності і практичності використання. Піднімаючи білизну до стелі ванної кімнати за допомогою спеціального механізму, вона вирішує проблему сушіння такої великої білизни, як простирадла, підковдри, скатертини і так далі.

Gimi Lift сушарка випускається в декількох модифікаціях з різною довжиною поперечин, тому ви можете підібрати найбільш підходящу модель для вашої ванної кімнати. Мінімальний розмір поперечини становить 100 сантиметрів, максимальний – 200 сантиметрів. Модельний ряд сушарок цієї серії наступний:
- Gimi Lift 100
- Gimi Lift 120
- Gimi Lift 140
- Gimi Lift 160
- Gimi Lift 200

Стінна сушарка для білизни Gimi Lift надає можливість раціонально використовувати не тільки горизонтальний, але й вертикальний простір ванної кімнати. Тут зручно повісити рушники та речі, при цьому користуватися ванною буде також зручно, оскільки підвішена майже до стелі білизна не заважає ранковим чи вечірнім процедурам.