Якщо ви хочете придбати гарну прасувальну дошку, запрошуємо звернути увагу на продукцію італійського виробника Gimi s.p.a., що продає свою продукцію під однойменною торговою маркою. Оскільки виробництво прасувальних дощок є одним із ключових напрямків компанії, тут вона здатна запропонувати справді унікальний асортимент найрізноманітніших виробів. Власники оригінальних італійських виробів можуть упевнено сказати, що прасувальна дошка Gimi – це найкраще рішення для побутового та професійного використання.

Огляд прасувальних дощок Gimi

В даний час виробник пропонує підлогові та настільні варіанти виконання у наступних конфігураціях:
- Для частого застосування
- Для професійних прасок
- Для невеликих кімнат
- Для швидкого прасування
- Для прасування простирадлом і скатертин
- З висувною поличкою для білизни


Крім прасувальних дощок, випускаються різноманітні корисні аксесуари для прасування. Це, зокрема, різнокольорові чохли I Love Gimi, чохли з титаном Stiro Strong, термочохол Термостіро та підрукавник.

Кожен напрямок представлений спеціалізованою дошкою для прасування. Так, компактні дошки для прасування Classic і Jean мають довжину всього 110 сантиметрів і призначені для установки в невеликих приміщеннях.

Прасувальна дошка Gimi ClassicПрасувальна дошка Gimi Jean

Для частого використання та стаціонарної установки найкраще налаштована модель Prestige. Якщо необхідно прасувати багато і постійно комплекти постільної білизни (наприклад, у пральні), то для цього краще купити прасувальну дошку Gimi Golden, призначену для використання з професійними прасками.

Прасувальна дошка Gimi Golden

Модель Poker відрізняється наявністю висувної полички, а дошка для прасування Advance має ексклюзивну бічну систему для прасування скатертин і простирадлом, що висувається на 37 сантиметрів. Також у прасувальних дошках може бути:
- Вбудована розетка з подовжувачем
- Нижня поличка для згладженої білизни
- Гнучкий тримач шнура праски

Прасувальна дошка Gimi PokerПрасувальна дошка Gimi Advance

Всі дошки Gimi мають можливість регулювання висоти, оснащуються підставкою для праски, мають легку вагу і можливість зберігання в складеному вигляді. Вони гармонійно поєднують у собі європейську якість та високу функціональність використання. При виробництві виробів використовуються такі матеріали, як 100% бавовна з мольтоном та високоякісна сталь, пофарбована зносостійкою порошковою фарбою. Детальніше ознайомитися з асортиментом продукції ви можете, відвідавши каталог прасувальних дощок Gimi нашого інтернет магазину.

Одними з найпопулярніших дощок для прасування даного виробника, що мають захоплені відгуки використання в побуті, є моделі: компактна Trim і зручна Prestige, про які ми докладно розповімо далі в нашому огляді продукції для прасування Gimi.

Прасувальна дошка Gimi Trim

Призначена для використання в невеликих приміщеннях і, незважаючи на свій компактний розмір: 110 сантиметрів завдовжки і 33 сантиметри завширшки, вона має всю необхідну функціональність для якісного прасування білизни та всіх видів одягу. Регульовані ніжки дозволяють встановити необхідну висоту поверхні, що гладить (максимальна 90 сантиметрів) і стійке положення всієї конструкції.

Прасувальна дошка Gimi Trim

Прасувальна дошка Gimi Trim оснащена сталевою пофарбованою підставкою для праски та має патентовану сітчасту основу поверхні, здатну забезпечити найкращий процес прасування білизни. Ціна даної дошки для прасування невисока, а характеристики надійності, міцності і стійкості дозволяють їй бути лідером продажів серед компактних моделей. Розміри дошки Gimi Trim у складеному стані складають – 33 на 6,5 та на 147,5 сантиметрів.

Прасувальна дошка Gimi Trim

Прасувальна дошка Gimi Prestige

Сама назва говорить про високу престижність та популярність цього виробу італійського виробництва. Дійсно, прасувальна дошка Gimi Prestige має всі передумови, щоб вважатися однією з найкращих прасувальних дощок для постійної установки, швидкого та зручного процесу прасування. Її довжина становить 1 метр 22 сантиметри, ширина 38 сантиметрів, а максимальна висота – 90 сантиметрів. Завдяки таким параметрам на ній зручно гладити все, що необхідно й у досить великій кількості.

Прасувальна дошка Gimi Prestige

Регульована поличка для білизни є приємним доповненням дошки для прасування Gimi Prestige і дозволяє зручно і швидко розміщувати все те, що пройшло через процес прасування. До того ж складати речі тут можна не тільки дуже зручно, а й акуратно. Легка вага та компактні розміри у складеному вигляді – ще одні важливі параметри для того випадку, коли дошку буде необхідно перевезти або перенести.

Патентована сталева сітка, чохол з бавовни та мольтона, міцні та стійкі ніжки, металева забарвлена термостійкою фарбою підставка, а також доступна ціна виробу – все це створює надзвичайно комфортні умови для прасування та робить дошку для прасування Gimi Prestige дуже популярною.

Вибираючи будь-який виріб від італійського виробника Gimi s.p.a., ви можете бути впевненими у його бездоганній якості, комфортному використанні та високій надійності. Окрім прасувальних дощок у нашому інтернет-магазині ви можете придбати таку продукцію цієї компанії, як сушки для білизни.