Так уже в нас заведено, що коли ми входимо в квартиру нам треба зняти взуття і кудись його поставити. Звичайно, можливо, Ви переглянули голлівудські фільми і звикли валятися на дивані в кедах, але наш менталітет здебільшого все ж таки змушує нас відставити взуття в бік, одягнути тапки і вже тоді застрибнути на диван.

Куди ж частіше ховають взуття домовласники?

Краще продумувати спочатку, перед ремонтом такі речі, як куди сховати взуття. Варіантів закінчено багато, але наш магазин провів опитування серед відвідувачів нашого магазину – "Чим Ви користуєтеся вдома для зберігання взуття". Результати не здивують Вас:

  • дерев'яна полиця для взуття у передпокої: 21%
  • тумба для взуття: 20%
  • саморобна полиця для взуття: 17%
  • металева полиця для взуття: 11%
  • пластикова полиця для взуття: 7%
  • полиця для взуття в шафі-купе: 16%
  • немає полиці для взуття: 6%
  • шпуряю куди потрапила: 2%

Вражаюче, але 8% опитаних взагалі не мають куди поставити взуття вдома.

Дерев'яні полиці для взуття в передпокій

Прості дерев'яні полички, які можуть мати кілька рядів для виставки взуття. Такі полиці легко переносяться та переставляються у будь-яке місце. Як правило, зроблені з натуральних матеріалів і оброблені спеціальною хімією для збереження дерева. Полиці для взуття з дерева досить дешеві, можуть бути різних кольорів, як натуральних так і підфарбованих. Мінус такого виробу – недовговічність та можливість легко поламатися під навантаженням або від удару.

Тумба для взуття

Тумби взуття продаються в усіх магазинах меблів і часто просто робляться на замовлення. Найчастіше тумби зроблені з ДСП та натурального дерева, рідше можна купити з металу та пластику. Вибір тумб набагато різноманітніший, ніж просто полиць. Також тумби покупці намагаються купувати закритого типу, з дверцятами або висувною системою, так не видно гостям і стороннім людям якесь нечищене взуття у господаря :).

Металева полиця для взуття

Найдорожчий вид полиць. Металеві полиці для взуття роблять із кованого металу і завжди оригінальні, так що навряд чи Ви купивши, побачите схожу. Великим плюсом такого виду полиць є їхня довговічність – ними ще будуть користуватись Ваші правнуки і можливо, як антикваріат продаватися в магазині. Мінус металевої полиці для взуття – її вага.

Пластикова полиця для взуття

Пластмасові та пластикові полиці для взуття можуть бути приставними та пристінними. Пристінні кріпляться на болти до стінки, частіше мають велику кількість рядків для зберігання взуття. Пластикові полиці можна вибрати будь-якого кольору і вони дешевші, ніж з натурального дерева, але також недовговічні і мають властивість ламатися.

Наше опитування просто показало, які саме варіанти зберігання взуття обирають люди. Незабаром зима і вже явно не хочеться постійно мити підлогу в передпокої, а на полиці взуття і не запилеться, тому що на виду і не загубиться. Отже, всім у кого ще немає місця для збереження взуття – вдалого вибору!

Ми дякуємо за надані дані в опитуванні та допомозі при створенні матеріалу.

Нижче представлені полиці для взуття, які можна придбати у нашому інтернет-магазині.