Вибір сушарки для білизни (сушки для білизни)

Різноманітність сушарок для білизни може привести покупця в деяке збентеження. Тому перед покупкою варто визначитися, які саме запити має задовольняти ця річ. Традиційно, сушарка для білизни знаходиться у ванній кімнаті або на балконі. Для цих цілей використовують настінні сушки або стельові варіанти сушарок.

Популярна настінно-стельова сушарка може мати різну довжину лозин (від 1.2 до 2.8 м), кількість лозин від 4 до 10. Така сушарка забезпечена зручним механізмом, що дозволяє опускати та піднімати білизну на зручну висоту.

Настінно-стельова сушарка Gimi LIft "ліана"
Настінно-стельова сушарка Gimi LIft "ліана"

Більш компактним варіантом для ванної кімнати, порівняно з «ліаною» (настінно-стельова сушарка), може бути барабанна сушарка (Leifheit Telefix, Leifheit Rollquick, Brabantia 385766, Leifheit Rollfix). Довжина мотузок до 4.6 м, після використання мотузки легко намотуються на барабанний механізм, і сушарка стає непомітною.

настінна барабанна сушарка Leifheit Telefixнастінна барабанна сушарка Leifheit Rollquickнастінна барабанна сушарка Brabantia 385766настінна барабанна сушарка Leifheit Rollfix

Є ще настінні сушарки з меншою корисною площею (довжина прутів або мотузок від 0.5 до 1 м), які також легко складаються, наприклад, сушарка-гармошка або сушарка з панелями, що закриваються. Якщо немає бажання свердлити отвори для кріплення або не хочеться виставляти білизну напоказ, тоді краще використовувати підлоговий варіант сушарки, який підходить і для вулиці, і для приміщення. Підлогові сушарки менш компактні, але більш практичні та легко пересуваються у будь-яке місце. Для приватних будинків використовуються переважно вуличні сушарки – такі сушки для білизни можуть помістити величезну кількість одягу. Якщо ж у квартирі потрібно вивішувати багато білизни, тоді чудовий варіант сушарки Melikoni. Вони дозволяють розмістити від 33 до 60 метрів.

сушарка Melikoni

Також сьогодні популярна сітка для делікатного сушіння білизни, щадна сушіння тонкої білизни без відбитків і деформації (Leifheit 72408)

сушка тонкої білизни без відбитків і деформації (Leifheit 72408)

Матеріал "Вибір сушарки" підготовлений для Hozdom.com. Використання інформації тільки з дозволу магазину товарів для дому та посуду Хоздом.com

Додаткова інформація: https://hozdom.com/Sushilki-dlya-bel-ya---195_303