В побуті є речі, без яких сучасній людині не обійтися. Часто їхню присутність ми сприймаємо як щось само собою зрозуміле. Наприклад, відро для сміття. Начебто дрібниця, але зникни вона з нашої кухні, зникне і комфорт з нашого життя.

Найпопулярнішими на сьогодні є відра для сміття з педаллю.

Їх популярність пояснюється очевидними перевагами перед іншими конструкціями:

  • Забезпечується максимально щільне прилягання кришки, тобто. найкращий захист від неприємного запаху
  • Наявність педалі позбавляє необхідності брати кришку в руки

Виробники пропонують велику різноманітність різних моделей відра для сміття з педаллю: від цілком економічних варіантів у 300-500 грн, до моделей, вартість яких становить 3 000-6 000 грн і вище. Чим зумовлений такий розкид цін?

Насамперед матеріалом. Якщо ви волієте купити відро для сміття з педаллю за максимально низькою ціною, ваш вибір – пластикове відро. Найчастіше під пластиком мається на увазі поліпропілен.

Пластикові відра для сміття з педаллю, крім низької ціни мають наступні переваги:

  • Корозійна стійкість. Поліпропілен є хімічно інертним матеріалом, стійким до впливу кислот, лугів та розчинів солей. Щоб ви не помістили у відро, будь то побутове сміття або харчові відходи, немає необхідності побоюватися за збереження ємності.
  • Невелика вага. Пластик один із найлегших матеріалів.

Незважаючи на всі плюси пластикових відер для сміття, багато хто воліє купити більш дорогий варіант – відро для сміття з металу. Зазвичай, всередину металевого корпусу встановлюється внутрішня пластикова ємність, наявність якої полегшує видалення сміття, а також забезпечує корозійний захист.

До переваг металевих відер для сміття можна віднести:

  • Презентальніший, ніж у пластику вигляд
  • Довговічність. Пластику властиво старіти. Хромований метал або нержавіюча сталь може бути десятиліттями
  • Міцність

При обсязі відра для сміття з педаллю від 20 літрів, деякі виробники розміщують усередині відра для сміття біоків, необхідний для компостування сміття. Таким чином, можливий роздільний збір харчових та побутових відходів.

Часто металеві відра для сміття з педаллю виготовляються на пластиковій основі для запобігання прослизу та пошкодженню поверхні підлоги.