Туалетні диспенсери незамінні в сучасному житті. Вони допомагають дотримуватися гігієни, підвищують почуття комфорту. Які вироби вибрати для роздачі мила чи кріплення туалетного паперу? Які моделі швидко подають серветки та рушники для протирання рук? Вибираємо диспенсери для освіжувача повітря, накладок на унітаз та протирочного матеріалу. Відповідні варіанти для громадських місць та вдома.

Який диспенсер вибрати для мила

Диспенсер для мила можна купити в різних розмірах: варіанти від 0,45 л до 500 мл підійдуть для дому, особливо для невеликої ванни. Вироби до 1200 мл слід розглядати для місць із високою прохідністю. Для себе можна купити настільний дозатор, для кафе та барів рекомендовано настінний монтаж.

Для громадських місць краще віддати перевагу милу-піні. Вона не вислизає з мокрих долонь, на відміну від звичайної рідини. Це дозволить заощадити на продукції та її не доведеться часто заправляти персоналу. Варто врахувати, що такий прилад підійде виключно для мила піни. На відміну від звичайного дозатора, змінити продукт на інший вид не вдасться.

вибираємо диспенсер для рідкого та мила піни

Який диспенсер вибрати для туалетного паперу

Диспенсер для туалетного паперу вкрай необхідний для громадських місць, адже тільки вдома можна бути впевненим, що все перебуває у чистоті. У першому випадку дозатор допоможе утримувати рулон повністю в закритому просторі: немає ймовірності, що він контактуватиме з руками відвідувачів, впаде на підлогу або забрудниться.

Слід звернути увагу на якість заправки. Одношаровий папір витрачається набагато швидше, ніж тришаровий, його доводиться відривати втричі-п'ять разів більше. Для будинку можна взяти невеликий відкритий корпус для рулонного типу, а для місць громадського харчування. містку основну частину для аксесуарів у вигляді рулона або листового паперу. Обов'язково потрібно врахувати, щоб розміри заправки відповідали дозатору.

вибираємо диспенсер для туалетного паперу

Який диспенсер вибрати для паперових рушників

Диспенсер для паперових рушників часто можна зустріти в громадських місцях, адже будинки вішають довговічні тканини рушники. У кафе та ресторанах це негігієнічно, тому дозатор дозволяє швидко витерти руки великій кількості людей. Щоб не було складно підібрати прилад до інтер'єру, вони виконуються у класичний сірих, чорних та білих тонах.

Є можливість вибрати варіанти як у рулонах, так і в листах. На місцях громадського харчування кращі настінні моделі, які надійно монтуються і їх немає ризику впустити. Настільні та переносні краще передбачити для невеликих офісів та готелів, де немає великого потоку людей.

вибираємо диспенсер для паперових рушників

Який диспенсер для серветок краще

Вибираючи дозатори для серветок, потрібно в першу чергу визначитися з їх призначенням. Можна вибрати такі варіанти:

  • Для барних. Вони вміщують велику кількість матеріалу (понад 1000 шт), оскільки такі заклади щодня відвідує багато людей. Для цих же цілей виконуються віконця для реклами, які сповіщають про нові акції та пропозиції.
  • Для столових серветок. Велика увага приділяється дизайну: він універсальний для будь-якого інтер'єру, при цьому привертає увагу. Тут також не обходиться без віконця для рекламних оголошень. Для зручного доступу відвідувачів до матеріалу вироби компактно розміщуються на столиках.
  • Для косметичних. Не дуже місткі, тому що купуються для салонів, де їхнє споживання контролюється, а рівень прохідності набагато нижчий, ніж у минулих місцях. Форма корпусу прямокутна і витягнута, тому що серветки призначені для протирання обличчя.

Практично всі дозатори виконані з високоміцного металу, при цьому пластикові аналоги також практичні для використання у ресторанах та барах.

вибираємо диспенсер для серветок

Вибираємо диспенсер для серветок

Диспенсер для туалетних накладок необхідний для того, щоб постелити для себе одноразове сидіння і максимально дотримуватися гігієну та комфорт у громадських місцях. В основному вони виготовляються для закладів з низьким та середнім рівнем прохідності – місткість складає 250 шт.

Особливо такі вироби рекомендується використовувати в медичних закладах, постеливши на крісло для кожного відвідувача. Прихована система закривання затребувана для того, щоб заправку не чіпали руками, а лише діставали одиничний комплект для себе.

вибираємо диспенсер для туалетних накладок

Який диспенсер для освіжувача повітря краще купити в туалет

Для домашнього використання представлені освіжувачі у вигляді невеликих балонів. Щоб зробити повітря свіжим і приємним, достатньо спричинити невелику кількість. Хоча корпус невеликий, одного виробу часто вистачає на тисячу використань. Виберіть і переважний запах: квітковий, цитрусу та фруктів.

З метою дотримання гігієни, для місць з високою прохідністю представлені закриті освіжувачі повітря-диспенсери. У них вбудовуються спеціальні картриджі, які автоматично за заданим часом усуватимуть неприємні запахи. Моделі, розраховані приблизно на 600 доз, не потребують частого заправлення.

вибираємо диспенсер для освіжувача повітря

Вибираємо диспенсер для протирочного паперу

Диспенсери для протирочного матеріалу представлені у відкритому та закритому корпусі. Перші краще використовувати в місцях, які не бувають сторонніми, наприклад, для офісу. Тільки так можна контролювати, що рулон не скинуть на підлогу і не братимуть брудними руками.

Для барів, кафе та ресторанів рекомендується взяти закритий корпус, який повністю захищає вміст від забруднень та крадіжки. До того ж поверхня виконується стильна та забарвлюється у яскраві кольори: червоні, сині, блакитні. Вони допоможуть прикрасити інтер'єр та залучати більше відвідувачів.

вибираємо диспенсер для протирочного паперу

Вибрати диспенсер не складно, головне визначити з призначенням і для якого місця він використовується. Від цього залежать параметри, дизайн та місткість виробу. Також головне правильно підібрати заправку і тоді прилад радуватиме довгі роки!

На сьогоднішній день найпопулярніші диспенсери для туалету тм Tork, також відмінної якості, але доступніші туалетні диспенсери Katrin та найдорожчі диспенсери Kimberly Clark®.