Шторка для ванної кімнати: як вибрати?

Шторки у ванній… Чи потрібні вони? Адже можна намагатися приймати душ акуратно, не розбризкуючи води по всій кімнаті… Ви так і робите? А чи не простіше розслабитися, повністю зануритися у водну феєрію, забувши про все, в тому числі і про можливість затопити сусідів. Погодьтеся, що зі шторками приймати душ простіше та приємніше. Тим більше за такого великого вибору, так званих, «шторок для ванної» – від звичайних поліетиленових фіранок до сучасних ультрамодних конструкцій.

Не секрет, що шторки створені для того, щоб перешкоджати попаданню води за межі ванної або душової кабіни. Це їхнє головне призначення. Але цей елемент ванної кімнати при правильному доборі може служити і її прикрасою. Не випадково, при купівлі шторок Вам запропонують кілька видів даного товару. По-перше, шторки виготовляються із різного матеріалу. Найпоширенішими на сьогоднішній день вважаються поліетиленові шторки. Підібрати такі фіранки для своєї ванної Вам не складе особливих труднощів. Величезний вибір розмірів та кольорів – від однотонних до наявності різноманітних малюнків – допоможе легко адаптувати нову шторку під Ваш інтер'єр. Ще одним важливим плюсом поліетиленових шторок є їхня відносно невисока ціна.

Більш дорогими, але при цьому надійними та практичними, можна назвати вдосконалені шторки для ванної – вироби, виконані з декількох матеріалів: текстиль та поліестер, вініл (ПЕВА) та ПВЦ – екологічно чистий матеріал. Такі шторки можна придбати, попередньо підібравши їх під стиль та тип Вашої ванної – звичайної або кутової. Або купити їх як комплектуючу душову кабіну. Прати шторки можна в пральній машинці при t = 40 ° С, можна шторки і відбілювати з хлором і гладити. До таких штор відносяться шторки швейцарської ТМ Spirella.

Не зайвим буде при виборі шторки для ванної кімнати звернути увагу на спосіб її відкриття-закривання. Можна, наприклад, придбати собі статичні шторки, які не пристосовані до регулювання. Такі шторки є закріпленою стіною, що захищає приміщення від потоку води. Або ж віддати перевагу шторкам, які за бажання можна відрегулювати. Таке можливе завдяки будові конструкції самих шторок. Як правило, вони складаються не з однієї, а з декількох секцій, кількість яких прямо пропорційна до розміру ванної. За потреби такі шторки можна просто скласти, тим самим збільшивши розмір кімнати.

За бажанням можна підібрати і оригінальну форму шторок.

Ванна кімната. Душ та Штори

Ваша ванна кімната повністю змодельована. А як же душова шторка? Килимки та шторки у ванній кімнаті виконують не тільки декоративні функції, тому при виборі та покупці варто приділити належну увагу. Якщо у Вас не скляна душова кабінка, Ваша шторка для душу буде важливим елементом Вашої ванної кімнати.

Що кажуть експерти?

Дизайнери-професіонали завжди скаржаться, що люди обирають шторки-фіранки для душу, які зливаються у фоновому режимі та не допускають вінця творчості складних рішень. Занадто часто, ті ж моделі, кольори та тканини вибрали, найчастіше в тих же конфігураціях стилю та дизайну ванної кімнати. Багато людей не розуміють, наскільки важливим є цей аксесуар ванної кімнати, поки вони не порадяться з професійними дизайнерами ванних кімнат і не побачать рішень, де вони можуть бути свідками дизайнерських ідей декору ванної.

Нехай Ваша шторка для ванної кімнати диктує інші елементи ванної декору. Наприклад, якщо Ви дотримуєтеся однієї тематики для всього простору ванної кімнати, варто розглянути ідеї Вашої нової ванної кімнати та її колірну палітру перед покупкою нових шторок. Ваша ванна кімната оформлена в стилі села, тоді вибрати шторку, щось на кшталт соняшників, картини з пишними травами та польових квітів – це теж може надати радісного силуету. Не забувайте, що, як і шпалери, дизайн на шторках не повинен заповнюватися тлом. Чому б не дати його виділити?

Аксесуари для шторок

Купуючи шторки для ванної не забудьте купити кільця та штангу для шторки. Приділіть покупці аксесуарів так само особливу увагу. В асортименті ТМ Spirella представлені кольорові пластмасові та хромовані кільця. Штанги ж відрізняються між собою формою та довгою. Існують прямі та вигнуті штанги, механізм кріплення – пружинистий. Штанги для шторок Spirella виготовлені в двох розмірах від 75 до 125 см і від 125 до 220 см. Вибираючи аксесуари для шторки, не забудьте слідувати своїм дизайнерським рішенням.

Подумайте, коли Ви моделюєте Вашу ванну і вибираєте нову шторку:

  • Пам'ятайте, як Ваші шторки будуть видимі. Чи буде вона відкрита в одну сторону більшу частину часу, чи вона буде закрита, коли ви заходите у ванну?
  • Як розташовані решта аксесуарів Вашої ванної кімнати. Можливо щось ніжніше підходить краще?
  • З іншого боку, якщо Ви хочете створити унікальний та сучасний зовнішній вигляд, використовуючи шаблони за кольором: не бійтеся ризикувати з ними. Наприклад, якщо Ваша ванна біла, розгляньте варіант яскраво-жовтої шторки.

Шторки для ванної кімнати представлені в інтернет-магазині Hozdom.com: Spirella (Німеччина).

Матеріал "Шторки для ванної кімнати" призначений для Hozdom.com. Використання інформації тільки з дозволу магазину товарів для дому та товарів для ванної www.Hozdom.com

Додаткова інформація: https://hozdom.com/ru/Shtorki-dlya-vannoi---198_248